Folwark Konny Hermanów

Folwark Konny Hermanów

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
Hermanów, Nowe Miasto Nad Wartą, wielkopolskie
za nocleg od
75 PLN
liczba miejsc
80

O nas

Ośrodek Hermanów to uniwersalny ośrodek wypoczynkowy. Organizujemy zarówno obozy konne, wszelkie imprezy (wyjazdy firmowe, wesela, przyjęcia), wynajem sal, w tym sal konferencyjnych dla firm, ale także dajemy możliwość wynajmu pojedynczych pokojów. Oferujemy również pensjonat dla koni. Możliwe jest oczywiście skorzystanie z nauki jazdy konnej dla naszych gości hotelowych przy opłacie godzinowej (nie trzeba wykupić całych wczasów konnych). Dla gości przeznaczone są pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Każdy z nich posiada własną łazienkę i telewizor. Wszystkie pokoje są bardzo dobrze oświetlone, są przestrzenne a łącznie w ośrodku może przebywać jednocześnie 80 osób. W przypadku większych wycieczek oferujemy także pomoc w rozlokowaniu większej ilości osób, ponieważ współpracujemy z okolicznymi ośrodkami. Ceny pokojów nie są wygórowane i nocleg dla 1 osoby wraz ze śniadaniem to zaledwie 75 złotych za noc. Wykupując osobno posiłki w naszej restauracji jest to koszt: 15 złotych za śniadanie, 20 złotych za kolację i 35 złotych za obiad. Dodatkowo dla rodzin z dziećmi proponujemy dodatkowe wyposażenie pokoi, które można uzgodnić indywidualnie. Goście mogą skorzystać nie tylko z atrakcji jaką jest jazda konna, ale także posiadamy salę fitness (10 złotych za godzinę od osoby), basen kryty (10 złotych za osobę), saunę (10 złotych za osobę) oraz wypożyczalnie rowerów (zaledwie 20 złotych za cały dzień wypożyczenia jednego roweru). Atrakcji w tej okolicy nie brakuje, są to głównie przepiękne miejsca, dzięki którym nasi goście wypoczną na łonie natury. Idealnie sprawdzą się do tego przejażdżki konne, rajdy po okolicy, a dla osób niezwiązanych z jazdą konną lub dopiero uczących się jeździć na padoku proponujemy wypożyczalnię rowerów i zwiedzanie przepięknej okolicy właśnie na dwóch kółkach. Okoliczne lasy w sezonie grzybowym obfitują w owoce runa leśnego, więc wypoczynek można tu połączyć z ciekawymi zdobyczami, które na wieczór można będzie zjeść, lub ususzyć i zabrać potem do domu.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe75/pokój
pokoje2 osobowe150/pokój
pokoje3 osobowe225/pokój
pokoje4 osobowe300/pokój

Nocleg + śniadanie 75 PLN.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

W pokojach: TV, radio.

Obiekt

Prowadzimy pensjonat dla koni.

Imprezy i konferencje

3 klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny:
* Sala Staropolska na 120 osób,
* Sala Klubowa oraz Sala Słoneczna na 30-40 osób.
Organizujemy: konferencje, imprezy okolicznościowe, festyny w plenerze, spotkania integracyjne, wesela.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: basen kąpielowy kryty, sala fitness, rowery, boisko do piłki nożnej, boisko do koszykówki, boisko do siatkówki, możliwość wędkowania, spływy kajakowe, jazda konna.

Do dyspozycji gości: sauna, mini ZOO.

Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Nasza specjalność to kuchnia tradycyjna.

Śniadanie 15 PLN.

Obiad 30 PLN.

Kolacja 15 PLN.

W lokalu kominek.

Dodatkowo do dyspozycji gości taras.

Położenie

Obiekt położony na niezwykle malowniczych nadwarciańskich łąkach, na terenie Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy

Zapraszamy na: zielone szkoły, rajdy konne, wakacje w siodle, weekendowe i wakacyjne kursy jazdy konnej. Zapewniamy współpracę z instruktorami z wieloletnim doświadczeniem oraz lekarzami weterynarii.