Dworek Pod Lipami

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
Kruszyniany, Krynki, podlaskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
70

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe65/osoba
pokoje3 osobowe65/osoba
pokoje4 osobowe
pokoje5 osobowe

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Pole namiotowe, campingowe z sanitariatami oraz dostępem do prądu.

Pokoje

Pokoje: z łazienkami, z osobnym wejściem.

Obiekt

Do dyspozycji gości: salon z kominkiem, ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa.

Obiekt czynny: cały rok.

Na terenie obiektu: parking.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, konferencje, wesela, ogniska z biesiadą.

Gastronomia

Oferujemy: możliwość wyżywienia.

Nasza specjalność to kuchnia: regionalna.

Zadowoleni klienci o nas


Pragniemy podziękować Pani Alicji za bardzo dobre nas przyjęcie i goszczenie w dworku pod lipami.Uzyskaliśmy szereg informacji o okolicy i o tym co można tam zobaczyć Pozdrawiamy,.
Bardzo miło wspominamy pobyt z rodzinką w Dworku pod lipami.!! Przemili gospodarze, pyszna kuchnia. Polecamy olbrzymie kartacze :) Ku naszej uciesze, maluchy niejadki z przyjemnością spałaszowały cały talerz.Wracamy za rok:)
W majowy weekend 2013 spędziłam wraz z rodziną w "Dworku pod lipami" w Kruszynianach swoje "okrągłe" urodziny. Niezwykle sympatyczna, prawdziwie domowa atmosfera w której pomimo deszczu czuliśmy się wszyscy (młodsi i starsi) doskonale. Mile wspominamy pobyt u Pań. Nawet kolacja o dwunastej w nocy nie była problemem. Jedzenie bardzo nam smakowało a dekoracja kwiatkami dodawała jeszcze wrażeń wzrokowych. Wygodnie i ładnie urządzone pokoje , wyposażona w niezbędny sprzęt kuchnia na piętrze a do tego życzliwość Pań to zalety nie do przecenienia. Mięta którą dostałyśmy na pożegnanie będzie przypominała nam miłe chwile spędzone w tak gościnnym dworku. Polecam "Dworek pod lipami"jako niezwykle miłe i gościnne miejsce gdzie można doskonale spędzić czas niezależnie od pogody.
Byłam z 16 osobową grupą. Doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek, spacery, przejażdżki konnym zaprzęgiem. Kuchnia wyśmienita! Smacznie i dużo. Pokoje czyste i dobrze wyposażone. Przemiła obsługa. Polecam.
Super! Polecam! Doskonała relacja Jakość/Cena