Dworek nad Rozlewiskiem

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
Klucze-Osada, Klucze, małopolskie

O nas

Obiekt o bajecznie brzmiącej nazwie – Dworek nad Rozlewiskiem to 3-gwiazdkowy hotel znajdujący się w miejscowości Klucze oddalonej od Olkusza o 9 km. Pierwsze wzmianki historyczne o wsi sięgają XIV w., kiedy to terenami władała Królowa Polski Elżbieta, a następnie jej córka Jadwiga Andegaweńska. Atrakcyjność hotelu niewątpliwie zwiększa jego lokalizacja i położenie na Szlaku Orlich Gniazd oraz w niedalekiej odległości od Pustyni Błędowskiej (ok. 5 km). Pustynia nazywana polską Saharą jest obecnie największym w kraju obszarem pokrytym piaskiem (ok. 33 km2). Jak podają źródła, na terenie pustyni zdarzały się zarówno burze piaskowe, jaki i zjawiska fatamorgany. Powstanie pustyni datowane jest na XIII w., kiedy to dokonano wycinki lasów na tym obszarze. Przez pustynie przebiega ścieżka dydaktyczna prowadząca od Kluczy do rzeki Biała Przemsza.

Aby dotrzeć do Dworku nad Rozlewiskiem*** z Olkusza, trzeba kierować się na północ, drogą wojewódzka nr 791. Hotel znajduje się również w bardzo dogodnej lokalizacji dla gości z Krakowa i Katowic – około 50 km drogą krajową nr 94.

W naszym hotelu oddajemy do dyspozycji naszych gości łącznie 60 miejsc noclegowych w pokojach o podwyższonym standardzie oraz w luksusowych apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV, dostęp do Internetu Wi-Fi, pokoje typu DeLuxe posiadają również balkony, a w skład wyposażenia apartamentów wchodzi dodatkowo lodówka oraz sejf. Goście w naszej ofercie znajdą również pokój z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych, wraz z kompleksowo dostosowaną łazienką. Na życzenie gości również możliwe dostawki.

Dworek nad Rozlewiskiem*** to nie tylko luksusowe noclegi, ale również bogaty wybór dań oraz wyselekcjonowanych win. W naszym obiekcie z przyjemnością zorganizujemy wesela oraz inne imprezy towarzyskie do 150 osób. Oferujemy również organizację imprez w wiacie grillowej, mogącej pomieścić do 60 osób.

Hotel dysponuje również salami przystosowanymi do odbycia szkoleń oraz konferencji. Do Państwa dyspozycji oddajemy wszystkie potrzebne sprzęty, m.in.: rzutnik, ekran czy nagłośnienie oraz oferujemy możliwość przygotowania bufetu podczas spotkań biznesowych. 

Pobliskie miejscowości

Olkusz ~7.8 km
podobne w okolicy
zamki & dwory & pałace w okolicy
noclegi w okolicy