Ośrodek Wypoczynkowy PB Hołny Mejera

Ośrodek Wypoczynkowy PB Hołny Mejera
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
Hołny Mejera, Sejny, podlaskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
53

O nas

Dwór Mejera to ośrodek wypoczynkowy Politechniki Białostockiej w Hołnach Mejera. Jest to niewielka miejscowość w województwie podlaskim, w gminie Sejny. Miejsce, w którym zlokalizowany jest obiekt są charakterystycznym elementem Podlasia – Zielonych Płuc Polski i zachwycają bogactwem przyrody. Gmina posiada liczne jeziora, sieć małych rzek oraz roślinność i krajobrazy, które urzekają turystów. Liczne jeziora dostarczają wielu gatunków ryb takich jak sandacz, sieja, lin cz ukleja. Atutem tych obszarów są także lasy oraz rezerwat przyrody, w którym znajdują się liczne drzewa i krzewy. W Hołnach Mejera znajduje się wiele zabytków, dworków wraz z otaczającymi je parkami, które warto zobaczyć. Ośrodek wypoczynkowy Politechniki Białostockiej „Dwór Mejera” to zespół dworski składający się z dworu i parku krajobrazowego, w którym znajduje się ciekawa roślinność reprezentująca drzewostan mieszany: lipy, jesiony i inne. Wieś leży nad jeziorem Hołny, w niedalekiej odległości od przejścia granicznego Ogrodniki-Lazdijai prowadzącego na Litwę. Obiekt dysponuje 53 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 oraz 4-osobowymi. Pierwszeństwo rezerwacji noclegów mają pracownicy, ich rodziny oraz studenci Politechniki Białostockiej. W przypadku wolnych miejsc usługi turystyczne są świadczone osobom spoza Politechniki. W obiekcie znajduje się sala konferencyjna, dostęp do bezprzewodowego Internetu, plac zabaw, boisko sportowe, stoły do tenisa, sprzęt rekreacyjny taki jak rowery, rowerki wodne, kajaki, żaglówka oraz łódka, miejsce na ognisko, pole namiotowe, plaża oraz parking. Plaża znajdująca się na terenie obiektu jest niestrzeżona. Obiekt udostępnia także niestrzeżone miejsca parkingowe. Po uzyskaniu zgody administratora obiektu możliwy jest przyjazd ze zwierzętami. Organizacja grillowania i palenie ogniska może odbywać się tylko w wyznaczonym do tego miejscu. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw, na którym dzieci do lat 8 mogą przebywać wyłącznie pod opieką dorosłych.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 pokojowe250/osoba
pokoje1 osobowe250/osoba
pokoje2 osobowe450/osoba
pokoje3 osobowe950/osoba
pokoje4 osobowe150/osoba

Cena noclegu: 50 PLN.

Opłata za psa lub inne zwierzę 5 PLN za dobę.
Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości kosztu pobytu.

Ceny na kempingu - informacja dodatkowa

Opłaty na polu namiotowym za dobę: osoba dorosła 10 PLN, rozbicie namiotu 10-20 PLN, przyczepa kempingowa 10-20 PLN, prąd 10 PLN, samochód 10 PLN.

Pokoje

W pokojach dostęp do internetu, TV, lodówka, czajnik.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Na terenie obiektu także: miejsce na ognisko, pole namiotowe, plaża trawiasta, sprzęt rekreacyjny.

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna na 30 osób.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: boisko sportowe, tenis stołowy - ping-pong, rowery, sprzęt pływający (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, żaglówki). Dla dzieci plac zabaw. Do dyspozycji gości plaża z kąpieliskiem.

Położenie

Lokal gastronomiczny 100 m.

Atuty położenia: obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu, okolica ciekawa przyrodniczo.

Zapraszamy

Oferujemy Państwu tradycyjną polską gościnność i odpoczynek w pięknym regionie Polski.

Zadowoleni klienci o nas


osrodek o wspanialym polozeniu z krysztalowym powietrzem idobrym standarcie ponzdto nardzo serdeczna obsluga ze strony pana dariusza kierownika obiektu wszystko bylo bez zarzutu bardzo polecamy grupa z NOWEGO SACZA dziekujemy panie Darku MgdLEN stepniowska

Pobliskie miejscowości

Sejny ~8.7 km
podobne w okolicy
noclegi w okolicy