Dom Wczasów Dziecięcych

Dom Wczasów Dziecięcych
Telefon
698 30...
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
95
adres
ul. Polna, Bardo, dolnośląskie

O nas

Dom Wczasów Dziecięcych jest to publiczna placówka oświatowa, która zapewnia przez cały rok opiekę i wychowanie uczniom, którzy przyjeżdżają do ośrodka w celu wsparcia rozwoju zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Posiadamy 28 pokoi 2, 3 i 4-osobowych, które w większości posiadają własne łazienki. W ośrodku znajduje się duża świetlica przeznaczona do zajęć muzyczno-ruchowych, sala telewizyjna, sala bilardowa oraz pracowania plastyczno-gipsowa. Opiekę nad dziećmi sprawuje doskonale wykwalifikowana kadra nauczycielska. W porze nocnej opiekę nad dziećmi sprawuje opiekunka nocna. W sąsiedztwie Domu Wczasów Dziecięcych znajduje się park, który jest przeznaczony do zajęć sportowo-rekreacyjnych. Dzieci w sezonie letnim mogą również korzystać z odkrytego basenu kąpielowego. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw, który składa się z trzech huśtawek, zjeżdżalni, drabinek, karuzeli oraz dwóch urządzeń siłowni zewnętrznej. Jest tam też miejsce do rozpalenia ogniska. Nasz Dom Wczasów Dziecięcych zlokalizowany jest wśród drzew i zieleni, w malowniczym krajobrazie Gór Bardzkich. Bardo to miejscowość położona w województwie dolnośląskim, nad Nysą Kłodzką. Miasto posiada wiele zabytków, które z pewnością warto zwiedzić, między innymi Bazylikę Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny pochodzącą z XVII wieku. Na szczególną uwagę zasługuje także piękny, gotycki most kamienny na Nysie Kłodzkiej pochodzący z 1515 roku. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości około 40 m. Około 10 km od ośrodka znajdują się miejscowości takie jak Ząbkowice Śląskie oraz Kłodzko, w którym można zwiedzić bastionową twierdzę z 1577 roku. Do Parku Narodowego Gór Stołowych jest od nas jedynie 20 km, warto zatem udać się i tam na wycieczkę. Aby poobcować z naturą można także wybrać się do Parku Krajobrazowego Gór Sowich (15 km). Jak widać nasza okolica obfituje w liczne zabytki i atrakcje. Serdecznie zapraszamy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe
pokoje4 osobowe
pokoje5 osobowe45/osobacena noclegu z wyżywieniem

Pokoje

Liczba pokoi w obiekcie 28, w tym 21 pokoi z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łóżka (pojedyncze i piętrowe), stoliki, szafy i szafki nocne.

Obiekt

Placówka oświatowa o profilu opiekuńczo-wychowawczym.
Do dyspozycji gości: sala z TV, świetlica, pracownia plastyczno-gipsowa, klasa lekcyjna.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: imprezy integracyjne, zabawy plenerowe, ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dla zainteresowanych organizujemy: karaoke, dyskoteki, wycieczki piesze.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: teren rekreacyjny, boisko sportowe, tenis stołowy - ping-pong, bilard, basen kąpielowy odkryty, minihokej. Dla dzieci: plac zabaw, pokój zabaw.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, basen kryty. Atrakcje turystyczne: zabytki architektury, zoo, ogród botaniczny, pomniki przyrody, jaskinie, muzeum.

Położenie

W odległości 10 km Kłodzko. Obiekt położony jest wśród drzew, w cichej i spokojnej okolicy.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: zielone szkoły, białe szkoły, kolonie letnie, zimowiska. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
pokoje wieloosobowe
Ogólnodostępne
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Dla dzieci
pokój zabaw
plac zabaw
Organizacja imprez
zielone szkoły
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Pobliskie miejscowości

Kłodzko ~9.5 km

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie ~ 742 m
- Stacja Kolejowa Bardo Śląskie ~ 747 m
- Dom Pomocy Społecznej Bardo ~ 1.78 km
- Bardzka Góra ~ 1.84 km
- Zamek w Bardzie ~ 1.84 km
- rezerwat przyrody Cisy ~ 1.93 km
- Ostra Góra ~ 2.50 km