Dom Wczasów Dziecięcych

Dom Wczasów Dziecięcych

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Polna, Bardo, dolnośląskie
za nocleg od
45 PLN
liczba miejsc
95

O nas

Dom Wczasów Dziecięcych jest to publiczna placówka oświatowa, która zapewnia przez cały rok opiekę i wychowanie uczniom, którzy przyjeżdżają do ośrodka w celu wsparcia rozwoju zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Posiadamy 28 pokoi 2, 3 i 4-osobowych, które w większości posiadają własne łazienki. W ośrodku znajduje się duża świetlica przeznaczona do zajęć muzyczno-ruchowych, sala telewizyjna, sala bilardowa oraz pracowania plastyczno-gipsowa. Opiekę nad dziećmi sprawuje doskonale wykwalifikowana kadra nauczycielska. W porze nocnej opiekę nad dziećmi sprawuje opiekunka nocna. W sąsiedztwie Domu Wczasów Dziecięcych znajduje się park, który jest przeznaczony do zajęć sportowo-rekreacyjnych. Dzieci w sezonie letnim mogą również korzystać z odkrytego basenu kąpielowego. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw, który składa się z trzech huśtawek, zjeżdżalni, drabinek, karuzeli oraz dwóch urządzeń siłowni zewnętrznej. Jest tam też miejsce do rozpalenia ogniska. Nasz Dom Wczasów Dziecięcych zlokalizowany jest wśród drzew i zieleni, w malowniczym krajobrazie Gór Bardzkich. Bardo to miejscowość położona w województwie dolnośląskim, nad Nysą Kłodzką. Miasto posiada wiele zabytków, które z pewnością warto zwiedzić, między innymi Bazylikę Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny pochodzącą z XVII wieku. Na szczególną uwagę zasługuje także piękny, gotycki most kamienny na Nysie Kłodzkiej pochodzący z 1515 roku. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości około 40 m. Około 10 km od ośrodka znajdują się miejscowości takie jak Ząbkowice Śląskie oraz Kłodzko, w którym można zwiedzić bastionową twierdzę z 1577 roku. Do Parku Narodowego Gór Stołowych jest od nas jedynie 20 km, warto zatem udać się i tam na wycieczkę. Aby poobcować z naturą można także wybrać się do Parku Krajobrazowego Gór Sowich (15 km). Jak widać nasza okolica obfituje w liczne zabytki i atrakcje. Serdecznie zapraszamy.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe
pokoje3 osobowe
pokoje4 osobowe
pokoje5 osobowe45/osobacena noclegu z wyżywieniem

Pokoje

Liczba pokoi w obiekcie 28, w tym 21 pokoi z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łóżka (pojedyncze i piętrowe), stoliki, szafy i szafki nocne.

Obiekt

Placówka oświatowa o profilu opiekuńczo-wychowawczym.
Do dyspozycji gości: sala z TV, świetlica, pracownia plastyczno-gipsowa, klasa lekcyjna.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: imprezy integracyjne, zabawy plenerowe, ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dla zainteresowanych organizujemy: karaoke, dyskoteki, wycieczki piesze.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: teren rekreacyjny, boisko sportowe, tenis stołowy - ping-pong, bilard, basen kąpielowy odkryty, minihokej. Dla dzieci: plac zabaw, pokój zabaw.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, basen kryty. Atrakcje turystyczne: zabytki architektury, zoo, ogród botaniczny, pomniki przyrody, jaskinie, muzeum.

Położenie

W odległości 10 km Kłodzko. Obiekt położony jest wśród drzew, w cichej i spokojnej okolicy.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na: zielone szkoły, białe szkoły, kolonie letnie, zimowiska. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.