Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny im. JP II

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Ustrzyki Górne, podkarpackie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
70

O nas

Nasz Dom Rekolekcyjny nosi imię Jana Pawła II, który chciał odwiedzić nasz dom podczas wizyty w Polsce, jednak z uwagi na dosyć duże opóźnienie nie mógł niestety wylądować w Ustrzykach Górnych. W naszym ośrodku znajduje się centrum wypoczynku i ewangelizacji Ruchu Apostolstwa Młodzieży, które promuje również nauczanie Jana Pawła II. Każdego roku do naszego Domu docierają liczne młodzieżowe grupy parafialne, które pochodzą z różnych zakątków Polski. Do naszego Domu można przyjechać praktycznie przez cały rok, a w okresie ferii zimowych nieopodal naszego ośrodka można uprawiać różnego rodzaju sporty zimowe. Nasz Dom Rekolekcyjny składa się z parteru, pierwszego piętra, a także poddasza. Na parterze znajdują się 2 pokoje, z czego jeden jest 1-osobowy natomiast drugi 2-osobowy i posiada osobną łazienkę. Na naszych gości na piętrze czeka 7 pokoi z piętrowymi łóżkami, z czego 2 pokoje są 9-osobowe, 2 pokoje 8-osobowe, 1 pokój 6-osobowy oraz dwa pokoje 4-osobowe. Pokoje nie mają osobnej łazienki, ponieważ na korytarzu dostępna jest jednak łazienka dostępna dla wszystkich gości. Z kolei na poddaszu znajduje się 10 pokoi wyposażonych w tapczany w tym 4 pokoje 6-osobowe, 3 pokoje 5-osobowe, 2 pokoje 4-osobowe oraz 1 pokój 3-osobowy. Nasi goście mogą ponadto zatrzymać się w jednym z dwóch drewnianych domków, które znajdują się nad samym potokiem Terebowiec. W domkach znajduje się 16 pokoi 3 i 4-osobowych, czyli aż 50 miejsc noclegowych. Dom Rekolekcyjny znajduje się w samym sercu miejscowości Ustrzyki Górne, a w najbliższej okolicy naszego ośrodka znajdują się przepiękne wzniesienia, z których można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Obecność lasów, a także cisza i spokój to czynniki, które wyróżniają nasz dom wśród innych tego typu obiektów. Największą atrakcją w okolicy jest przede wszystkim Bieszczadzki Park Narodowy z licznymi roślinami oraz wieloma gatunkami zwierząt. Jeśli chodzi o pozostałe atrakcje, to w Ustrzykach Górnych znajduje się Ośrodek Muzealny PTTK, a także stadnina koni huculskich.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe2
pokoje2 osobowe2
pokoje3 osobowe2
pokoje4 osobowe6
pokoje8 osobowe2
pokoje9 osobowe2

Obiekt

Do dyspozycji gości ogólnodostępne łazienki. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także miejsce na ognisko.

Imprezy i konferencje

Sala konferencyjna na 50 osób.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych bilard.

Atrakcje w pobliżu

Dla aktywnych: szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, stadnina koni.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 70. Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Położenie

W pobliżu wyciąg narciarski.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zadowolenie gwarantowane.

Zadowoleni klienci o nas


Przesympatyczne miejsce, cudowni ludzie. Polecam:-)
Miejsce rewelacyjne,super atmosfera,sympatyczni ludzie,a to wszystko za psie pieniądze ;).Chyba najlepsza baza noclegowa w Ustrzykach Górnych :D
Polecam wszystkim.Bardzo miła atmosfera,mili ludzie