Ośrodek Wypoczynkowy Domingo

zdjęcie profilowe
adres
Dorzeczna 16, Sielpia Wielka, świętokrzyskie
za nocleg od
33 PLN
liczba miejsc
35

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
domki letniskowe4 osobowe2200/domek
domki letniskowe5 osobowe3200-250/domekdrewniane,z kuchnią
domki letniskowe6 osobowe2200-300/domekdrewniane,z kuchnią

Cena za nocleg 40 PLN w sezonie niskim, przy 6 osobach w domku.

Ośrodek Wczasowy Domingo informuje, iż za pobyt zwierzęcia dodatkowo pobiera opłatę w wysokości 10 PLN za dobę.

Ponadto informujemy, iż Ośrodek Wczasowy Domingo nie wynajmuje domków na pobyty jednodobowe, jak również nie wynajmujemy domków w okresie letnim tj. od 1 lipca do 31 sierpnia na pobyty weekendowe.

Domki

Oferujemy możliwości komfortowego noclegu w doskonale wyposażonych domkach wykonanych na wzór domków szwedzkich z pochodzących z tamtych rejonów drewna świerkowego oraz sosnowego, które zapewnią Państwu odpoczynek w najwyższym komforcie. Doskonała wentylacja zapewni Państwu chłód w dzień oraz ciepło w nocy.
Domki są wyposażone w nowoczesną łazienkę, pełny aneks kuchenny z lodówką, salon z rozkładaną wersalką, pokój z osobnymi, pojedynczymi łóżkami oraz zagospodarowaną antresolą z dwoma lub czterema łóżkami w zależności od wielkości domków. Domki idealne dla rodzin 5-6 osobowych. Dodatkowo każdy domek posiada taras idealny nie tylko na poranną kawę ale również na doskonałe spędzanie czasu w gronie rodzinnym i przyjaciół.

Uwaga! W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Na tarasach obowiązuje zakaz grillowania.


Regulamin Ośrodka wczasowego "Domingo" w Sielpi
Szanowni Państwo! Serdecznie witamy w ośrodku "Domingo", mamy nadzieję, że za pomocą n/w regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku wczasowym, a jednocześnie zapewni jego sprawną organizację.

1. Personel ośrodka służy Państwu wszelką pomocą i jest do Państwa dyspozycji.
2. Dobę hotelową rozpoczynamy o godz. 14.00, kończymy o godz. 11.00.
3. Wjeżdżając na teren ośrodka należy zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości (dowód osobisty) i przedstawić go gospodarzowi ośrodka podczas dokonywania formalności związanych z pobytem w ośrodku.
4. Do korzystania z usług w naszym ośrodku upoważnia dokonana wcześniej rezerwacja oraz wniesiona na niej potwierdzona zaliczka.
5. Przekazanie i oddanie domku następuje w obecności personelu ośrodka po uprzednim dokonaniu zapłaty za okres objęty rezerwacją.
6. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku, a także z innych urządzeń będących własnością ośrodka należy niezwłocznie zgłaszać personelowi ośrodka.
7. Wszelkie ewentualne reklamacje z tytułu nienależycie świadczonych usług należy zgłaszać bezpośrednio gospodarzowi ośrodka. Skargi wniesione po zakończeniu świadczenia mogą nie zostać rozpatrzone.
8. Za uszkodzone lub zagubione przedmioty oddane do użytkowania, wczasowicze ponoszą pełną odpowiedzialność materialną.
9. Szkody powstałe z winy wczasowiczów są regulowane na miejscu.
10. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe, pieniądze oraz wszelkiego rodzaju dokumenty. Prosimy zatem o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
11. W użytkowanych domkach wczasowych obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz zakaz palenia grilla na tarasach przydomkowych.
12. Zakazuje się Wczasowiczom wynoszenia z domków letniskowych koców oraz innych przedmiotów będących na stanie poza teren Ośrodka.
13. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 23.00 do 7.00.
14. Osoby zakłócające spokój i porządek w ośrodku mogą być usunięte bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
15. Osoby nie będące Wczasowiczami ośrodka, a przebywające w nim po godz. 23:00 zobowiązane są do jego opuszczenia.
16. W przypadku przyjazdu do ośrodka wczasowiczów ze zwierzęciem domowym ich właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania zwierząt wyłącznie na smyczy.
17. Parkowanie pojazdów należących do Wczasowiczów tego ośrodka wyłącznie na miejscach wyznaczonych do tego celu.
18. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 15 w ośrodku dozwolony pod opieką osób dorosłych.
19. Plac zabaw dla dzieci przeznaczony do korzystania wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
20. Rezerwacja obowiązuje od trzeciego dnia roboczego od dnia dokonania wpłaty na rachunek bankowy. W przypadku braku dokonania wpłaty zaliczki na rachunek bankowy w ciągu 14 dni od dnia wstępnej rezerwacji - rezerwację wstępną uważa się za nieobowiązującą.
21. Wniesienie zaliczki na rachunek bankowy przez klienta równoznaczne jest z zaakceptowaniem warunków Regulaminu Ośrodka Wypoczynkowego DOMINGO.
22. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż na 14 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu w ośrodku zaliczka nie podlega zwrotowi i bezpowrotnie staje się własnością Ośrodka DOMINGO.
23. W przypadku rezygnacji z dalszego pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym DOMINGO w trakcie trwania wypoczynku Klient otrzymuje zwrot środków opłaconych na poczet pobytu za niewykorzystany okres pobytu z potrąceniem kary umownej w wysokości 1/2 ceny pobytu za każdy niewykorzystany dzień pobytu.
24. W terminie nie później niż 1 dzień przed pierwszym dniem pobytu Klienta może wskazać inną osobę, która wstąpi w jego prawa i obowiązki wynikające z Umowy. W takim przypadku nie dochodzi do rezygnacji. Osoba przejmująca prawa i obowiązki Klienta musi zostać wskazana przez Klienta na piśmie. Wskazana osoba wchodzi w prawa i obowiązki Klienta.
25. Niniejsze warunki stanowią integralną część Regulaminu Ośrodka Wypoczynkowego DOMINGO w Sielpi, oraz stanowią warunki Umowy o najem domku.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ I ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU.

Obiekt

Do dyspozycji gości:
- miejsce na grilla z piękną zabudowaną wiatą,
- miejsce na ognisko położone wśród starych drzew sosnowych.
Dla zmotoryzowanych parking w cenie.

Atrakcje w obiekcie

Atrakcje dla dzieci:
plac zabaw dla dzieci wyposażony w piaskownicę, zjeżdżalnię, huśtawki, domki do zabaw dla maluchów i tych starszych oraz trampolinę.

Atrakcje w pobliżu

Okoliczne atrakcje: strzeżone kąpielisko, plaże, wypożyczalnie sprzętu wodnego i sportowego, wesołe miasteczko, park linowy, idealne warunki dla miłośników wędkowania i grzybobrania oraz znajduje się tu Muzeum Zagłębia Staropolskiego.

Położenie

Nasz Ośrodek znajduje się w malowniczym miejscu nad zalewem rzeki Czarna w pow. koneckim w woj. świętokrzyskim, gdzie dominuje cisza i spokój. Jesteśmy położeni 800 metrów od plaży głównej (5 minut spacerkiem) pośród przyrody i fantastycznego klimatu oraz czystego powietrza z dużą zawartością jodu doskonałego dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych.
Najbliższe miejscowości:
- Końskie około 10 km.
- Kielce około 35 km.

Atuty

Ośrodek Wypoczynkowy Domingo jest idealnym miejscem do wypoczynku przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, małżeństw, a także osób ceniących sobie wygodę i spokój.

Zapraszamy

Gwarantujemy udany wypoczynek i miłą atmosferę.

ZAPRASZAMY DO OŚRODKA WCZASOWEGO "DOMINGO" W SIELPI :)

hobby

grzybobranie
Ośrodek Wczasowy położony jest wśród lasów iglastych oraz lasów mieszanych, w których można zbierać grzyby, między innymi takie jak: borowiki, podgrzybki, kurki, koźlarze. W lasach tych prócz grzybów można zbierać też jagody.

wędkowanie
Ośrodek Wczasowy Domingo jest położony w odległości ok. 800 metrów od zalewu w Sielpi, gdzie znajdują się stanowiska do wędkowania. Jednak trzeba pamiętać, aby opłacić sobie kartę wędkarską. Najbliższe sklepy wędkarskie znajdują się w miejscowości Końskie 10 km od Sielpi. Sklepy prowadzące usługi wędkarskie to: "PSB Mrówka" oraz "Majster" mieszczące się przy ul. Wjazdowej w Końskich.

lokalizacja

blisko lasu
Obiekt znajduje się przy samym lesie iglasto-mieszanym, w którym można zbierać grzyby oraz leśne owoce. W lesie tym dostępne są rowerowe i piesze szlaki.

położony ustronnie
Ośrodek położony jest w okolicy miasta powiatowego Końskie. Do tej miejscowości można dotrzeć komunikacją prywatną - busami, własnym środkiem transportu, rowerem lub pieszo. Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Z dala od zgiełku, ciągów pasaży handlowych i lokali z dyskotekami. Okolica, w którym znajduje się Ośrodek, w porze nocnej jest oświetlona.

udogodnienia

akceptacja zwierząt
W Ośrodku akceptujemy zwierzęta, a za ich pobyt dodatkowo pobieramy opłatę. Wcześniej jednak przyjazd takiego zwierzęcia trzeba zgłosić. Ośrodek nie posiada jednak na stanie misek oraz posłań dla zwierząt, te rzeczy trzeba zabrać ze sobą. Najbliższy weterynarz znajduje się w miejscowości Końskie, który przyjmuje w gabinecie przy ul. Niepodległości.

aneks kuchenny
Aneks kuchenny jest na wyposażeniu każdego domku. Jest on wyposażony w kuchnię gazową lub indukcyjną oraz lodówkę i czajnik. Aneks wyposażony jest w talerze, sztućce, kubki, kieliszki, deskę do krojenia oraz garnki, w których można przyrządzać sobie domowe posiłki. Najbliższy sklep znajduje się w odległości 200 metrów.

boisko sportowe
Ośrodek posiada także miejsce do gry w badmintona. Obiekt ten posiada nawierzchnię trawiastą. Korzystanie z tego miejsca jest bezpłatne. Ośrodek nie posiada jednak do wypożyczenia sprzętu sportowego służącego do gry w badmintona.

grill
Każdy domek wyposażony jest w swój grill opalany węglem drzewnym. Ponadto Ośrodek posiada miejsce do zbiorowego organizowania grilla, które znajduje się na końcu działki. Grill jest usytuowany przy zadaszonej wiacie wyposażonej w stół oraz ławy. Wiata posiada także oświetlenie.

lodówka

łazienka
Łazienki w domkach są wyposażone w prysznice. Dodatkowo w każdej łazience znajduje się mydło w płynie.

miejsce na ognisko
Do dyspozycji gości Ośrodka jest także miejsce na ognisko, które wyposażone jest w ruszt. Dodatkowo posiadamy metalowe kije do smażenia kiełbasy. Wokół ogniska znajdują się miejsca do siedzenia.

parking
Ośrodek wyposażony jest w miejsca parkingowe, które nie są dodatkowo płatne. Obiekt posiada ograniczoną ilość takich miejsc. Z parkingu mogą korzystać tylko klienci Ośrodka.

przyjazny dzieciom
Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw wyposażony w domek ze zjeżdżalnią, mały plastikowy domek, piaskownica z zabawkami, trampolina oraz huśtawki. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się miejsce do gry w badmintona. Ośrodek posiada także do wypożyczenia łóżeczka dla niemowlaka. Cały Ośrodek jest ogrodzony.

zakaz palenia - na terenie obiektu

wyślij e-mail

Zadowoleni klienci o nas


Z czystym sumieniem polecamy Ośrodek wczasowy Domingo. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi,cisza i spokój oraz fajny plac zabaw. Domki nowe,czysciutkie,wyposaźone we wszystkie niezbędne rzeczy. Właściciele przemili,słuźący pomocą,widać,ze bardzo dbają o komfort wczasowiczów. Szkoda,ze bylismy tak krótko,ale zamierzamy wrócić w przyszłym roku. Jeśli Sielpia to tylko Domingo. Pozdrawiamy.
Polecam, szczególnie rodzinom z dziećmi. Duży,ogrodzony teren zapewnia bezpieczeństwo pociechom a im więcej dzieci, tym więcej zabawy. Byłam z dwójką (6 i 10 lat) i bardzo zaprzyjaźniły się z innymi. Gospodarze przesympatyczni, życzliwi,ośrodek bardzo zadbany, cisza, spokój.
Polecam ośrodek dla osób z dziećmi, bardzo czysto i przyjemnie, mili i pomocni gospodarze. Domki zadbane, na pewno tam wrócę
Spokój, czysto i ok.
Fantastyczny ośrodek, czysto , spokojnie. Bardzo mili gospodarze. Doskonałe miejsce dla osób z dziećmi. Polecam !

Pobliskie miejscowości

Sielpia Mała ~0.3 km
Końskie ~8.8 km
podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy