Restauracja Dolnośląska - Hotel

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. 1 Maja, Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
46

O nas

Restauracja Dolnośląska jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w województwie dolnośląskim, a dokładniej w malowniczej miejscowości o nazwie Ząbkowice Śląskie. Oczywiście w naszym obiekcie goście nie tylko mogą zjeść wspaniały posiłek przygotowany przez naszych szefów kuchni, ale znajdą również doskonałej jakości pokoje, w których będą mogli zregenerować swoje siły.

Oferujemy naszym przyjezdnym pokoje jedno, dwu, trzy, a nawet czteroosobowe i wszystkie są wyposażone w standard najwyższej jakości, dzięki czemu będą spełniać oczekiwania osób, które posiadają bardzo duże wymagania.Naszym gościom oferuje standardowo ceny pokoju bez śniadania, lub z ceną za posiłek poranny w specjalnej cenie. Nasze pokoje noclegowe są przyjazne również czworonogom, więc jeśli przyjeżdżają Państwo ze swoim psem, możecie być spokojni o to, czy nie będzie problemu ze znalezieniem dla niego miejsca. Natomiast w naszym Menu restauracyjnym, każdy przyjezdny znajdzie coś dobrego dla siebie, a nasi wyspecjalizowani kucharze, z pewnością przygotują wszystko z największą starannością o szczegóły i detale. Istnieje również możliwość organizacji wesel, różnych imprez okolicznościowych, rodzinnych, a nawet służbowych wraz z konferencjami, dzięki czemu obiekt jest doskonale dostosowany do wszystkich wymagań naszych gości.

W naszym obiekcie cyklicznie organizowane są również koncerty, a wszelkiego rodzaju informacje dotyczące takim imprez, są dodawane z bardzo dużym wydarzeniem na naszym profilu Facebook, dzięki czemu każdy ma możliwość zweryfikowania co będzie działo się w najbliższych dniach w naszej placówce i dostosować swój przyjazd do interesujących wydarzeń. Sama miejscowość jaką są Ząbkowice Śląskie, posiada niesamowicie bogatą historię, dzięki czemu każdy pasjonat znajdzie dla siebie ogromną ilość interesujących atrakcji oraz zabytków, których w żadnym wypadku nie można pominąć podczas przyjazdu w to miejsce, nawet jeśli jest się w celach służbowych na kilka dni i na rozrywkę można poświęcić bardzo niewielką ilość czasu.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe80/pokój
pokoje2 osobowe130/pokój
pokoje3 osobowe195/pokój
pokoje4 osobowe260/pokój

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

W pokoju: TV, bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).

Obiekt

Na terenie obiektu: parking.

Imprezy i konferencje

Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, konferencje, bankiety.

Gastronomia

Obiekt klimatyzowany.

Liczba miejsc w lokalu: 150-180.

podobne w okolicy
Agroturystyka Ewa
za nocleg od 54 PLN
~1.1 km
Agroturystyka  Sielska Kraina
za nocleg od 30 PLN
~7.7 km
Pokoje Gościnne Pod Tujami
za nocleg od 35 PLN
~10.5 km
hotele w okolicy
Gold Stok
za nocleg od 35 PLN
~17.1 km
Hotel OSiR
za nocleg od 40 PLN
~18.4 km
Willa Kłodzko - Zacisze
za nocleg od 50 PLN
~19.8 km
noclegi w okolicy
Agroturystyka Dziupla Kazka
za nocleg od 35 PLN
~10.8 km
Dom Wypoczynkowy Wiesław
za nocleg od 30 PLN
~11.0 km
Pokoje Gościnne Na Skraju Wsi
za nocleg od 30 PLN
~11.3 km
Agroturystyka Pod Młynem
za nocleg od 30 PLN
~13.1 km