Motel Danex

Telefon
698 30...
adres
m. Krajewo-Korytki, Zambrów, podlaskie
za nocleg od
26 PLN

O nas

Nasz motel funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Gościom miłą i profesjonalną obsługę. Posiadamy komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami oraz TV. Ceny noclegów zaczynają się od 80 PLN, ale możliwa jest negocjacja tej ceny dla grup zorganizowanych, stałych klientów lub przy dłuższych pobytach. Na terenie obiektu dostępny jest monitorowany parking oraz dwa garaże. W nasze przytulne i wygodne progi zapraszamy turystów nie tylko z naszego kraju, ale także z całej Europy.

Zapraszamy również do naszej restauracji czynnej całą dobę, w której serwujemy pyszne, domowe posiłki. Nasza restauracja zadbała również o rozrywkę w postaci stołów bilardowych, stołu do ping-ponga oraz automatów do gier. Posiadamy trzy sale bankietowe na 80, 200 i 240 osób. Jesteśmy świetnymi organizatorami wszelkich imprez okolicznościowych, wesel i bankietów, a także kameralnych spotkań towarzyskich.

Motel Danex zlokalizowany jest przy trasie krajowej nr 8, która prowadzi z Warszawy do Białegostoku. W odległości 6 km znajduje się miejscowość Zambrów, w której można skorzystać z pływalni miejskiej Delfin lub zwiedzić zabytkowe kamienice lub kościół. Można również udać się do stolicy dawnej ziemi łomżyńskiej, czyli Łomży, oddalonej od motelu o niecałe 30 km. Można tam podziwiać wiele zabytków sakralnych, takich jak: Katedra św. Michała, Pałac Biskupi, kościół i klasztor OO. Kapucynów czy zespół klasztorny SS. Benedyktynek. Zaledwie 15 km dzieli nas od Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, który zajmuje powierzchnię prawie 20 000 ha.  

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe80-100/pokój
pokoje2 osobowe80-100/pokój
pokoje3 osobowe80-100/pokój

W cenie noclegu parking.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Atrybuty / atuty

Rodzaj oferty
pokoje jednoosobowe
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
Obiekt
parking
parking strzeżony
Oferta dla
rodziny
pary
single

Ważne informacje

Pobliskie miejscowości

Zambrów ~5.6 km
podobne w okolicy