Dom Pod Czarnym Bocianem

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
ul. Poświętna, Tykocin, podlaskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
10

O nas

Tykocin jest wspaniałym i bardzo historycznym miejscem do którego powinien przyjechać dosłownie każdy pasjonat historii i osoby które chcą wypocząć w bardzo cichym, spokojnym i malowniczym miejscu z dużą ilością ciekawych opowieści z przeszłości. Natomiast nasz obiekt jest w stanie zapewnić doskonałej jakości wypoczynek wszystkim, kto tylko będzie chętnie na odwiedzenie tego miejsca.

Nasz Dom Pod Czarnym Bocianem jest w stanie pomieścić aż 10 gości w pięciu pokojach dwuosobowych, więc doskonale nadaje się również dla osób przyjeżdżających w większych grupach, a dodatkowo pokoje są świeżo wyremontowane oraz posiadają wszystkie najważniejsze elementy wyposażenia, które zagwarantują wszystkim odwiedzającym stuprocentowe zadowolenie z przyjazdu. Pokoje zawsze są również schludnie wysprzątane i zadbane, oczekują na przyjazd gości. Z okien naszego obiektu widać rzekę Narew i bardzo dużą ilość terenów zielonych, co w okresie wakacyjnym tworzy niesamowicie piękny pejzaż.

Co jeszcze jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim naszym przyjezdnym? Otóż zajmujemy się organizacją przejazdów bryczką, kuligów, ognisk, a nawet wyjść po miód ekologiczny z pasieki. Znajduje się również przystań oraz możliwość wypożyczenia kajaków, co z pewnością jest idealnym pomysłem dla wszystkich osób które uwielbiają spędzać swój czas aktywnie na świeżym powietrzu. W okolicy naszego obiektu znajduje się niesamowicie duża ilość wspaniałych obiektów historycznych, których nie wolno pominąć w czasie pobytu w Tykocinie. W naszym pensjonacie znajduje się również kuchnia, dzięki której każdy jest w stanie przygotować sobie posiłek, lecz dla osób które chcą odpocząć w czasie przyjazdu, zaraz obok obiektu znajduje się kawiarnia, sklep i restauracja, dzięki czemu można spędzić miły i przyjemny wieczór z bliskimi. Dla wszystkich osób zmotoryzowanych, które będą odwiedzać nas z samochodem lub motocyklem, oferujemy ogrodzone miejsca parkingowe, na terenie obok domu, dzięki czemu nikt nie musi martwić się o swój pojazd.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe570-100/pokój

Cena za nocleg 35-50 PLN.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Obiekt

Do dyspozycji gości: ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa, sala z TV. Na terenie obiektu parking ogrodzony.

Imprezy i konferencje

Dla zainteresowanych organizujemy: przejażdżki bryczką, kuligi z zaprzęgiem konnym. Doskonale organizujemy: ogniska.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: kawiarnia, restauracja.

Położenie

obiekt położony malowniczo nad brzegiem Narwi z widokiem na niezamieszkane obszary lasów i bagien; bliskie sąsiedztwo rezerwatu przyrodniczego; okolica ciekawa przyrodniczo: unikatowe ptaki, zwierzęta

podobne w okolicy
kwatery prywatne w okolicy
noclegi w okolicy