Gościniec Boruja

Gościniec Boruja
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 696 785 821
adres
m. Rekowo, Bytów, pomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
10

O nas

Zapraszamy wszystkich chętnych na wczasy do Gościńca Boruja, położonego w malowniczym Rekowie na Pojezierzu Bytowskim. To region Kaszub zwany Gochami, skąd wywodziło się wiele przedstawicieli kaszubskiej szlachty zaściankowej. Nasz gościniec ma z zewnątrz nieco dworkowy charakter, a w środku goście spotkają komfortowe, przestronne wnętrza i pełne wyposażenie. Zapewniamy 24 miejsca noclegowe. W tym 10 znajduje się w pokojach 2-osobowych z prysznicem i toaletą. Dodatkowo, polecamy nocleg w nowych, luksusowych apartamentach, które posiadają osobne wejścia. Każdy z nich przeznaczony jest dla 4 osób. W obiekcie znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, z której nasi goście mogą korzystać bez ograniczeń. Każdy gość ma także dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Goście mają możliwość wykupienia śniadań. Gospodarze gościńca mówią w język angielskim i niemieckim.

Na terenie naszego obiektu znajduje się specjalnie przygotowane miejsce na rozpalenie grilla lub ogniska. Tutaj także można spacerować i podziwiać otaczające gościniec zielone połacie traw i drzew. Naszym gościom oferujemy wypożyczenie rowerów, a także sprzętu pływającego. Polecamy przejażdżki konne na bryczkach, a zimą – na saniach. Doświadczeni jeźdźcy mogą jeździć konno za darmo.

Nasz gościniec jest idealny dla wszystkich, którzy szukają spokoju i kontaktu z naturą. Otaczają nas czyste jeziora i rzeki. W koło rośnie zielony las, gdzie w sezonie znaleźć można grzyby i jagody, a także posłuchać śpiewu ptaków. Las znajduje się ok. 100 m od domu, można tu poczuć świeże powietrze i kontakt z naturą. Do jeziora jest zaledwie 20 m, co cieszy wszystkich miłośników wędkowania lub spędzania czasu nad wodą. Ryby można łowić nieodpłatnie, jezioro jest prywatne. Okolica jest idealna także do jazdy na rowerze, wytyczono tu wiele rowerowych szlaków. Spacery można odbywać po leśnych ścieżkach. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, od wsi Rekowo dzielą nas 2 km. W jej okolicy zwiedzić można Muzeum Szkolnictwa Polskiego, gdzie dawniej dzieci kaszubskie uczyły się języka polskiego podczas germanizacji regionu. Do ścieżek przyrodniczych w okolicy Rekowa należy zaliczyć także trasy wokół Jeziora Wiejskiego i Połczycy, a także Górę Siemierzycką i Lasy Płotowskie. 

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe60-80/pokój

Pokoje

Pokoje: z łazienkami.

Obiekt

Do dyspozycji gości aneks kuchenny. Na terenie obiektu parking zamykany. Obiekt jest na terenie ogrodzonym.

Położenie

Obiekt położony jest nad jeziorem.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
Obiekt
parking
W pokojach / domkach
łazienka
aneks kuchenny
balkon
Lokalizacja
blisko jeziora
Oferta dla
grupy
pary
single

Pobliskie miejscowości

Bytów ~8.3 km
podobne w okolicy
agroturystyka w okolicy