Sandomierz - informacje Noclegi Sandomierz - oferta noclegu w Sandomierzu i okolice

znaleziono obiektów: 108

Aktualności

2017-05-19 09:35

-
Starówka w Sandomierzu
Sandomierz, Rynek

Partycja Markowska, piosenkarka i autorka tekstów, córka Grzegorza Markowskiego - wokalisty zespołu Perfect, wystąpi w samym centrum Sandomierza. Zdobywczyni złotych i platynowych płyt, grająca muzykę pop oraz pop rock, zdobywczyni nagród na Festiwalu piosenki w Opolu oraz innych prestiżowych konkursów. Znana z takich hitów jak Świat się pomylił, Jeszcze raz, Księżycowy. Artystka wystąpi w premierowym koncercie czterech niezwykłych debiutów z takimi mistrzami jak Leszek Możdzer, Grzegorz Skawiński, Marek Dyjak, Ray Wolson.

 

Wstęp wolny

 

www.facebook.com/events/1265757633538405/?active_tab=about

2017-05-17 12:01

Magia, kwiat paproci i wianki na wodzie, czyli Noc Kupały

Sandomierz, Bulwar im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Noc Kupały to słowiańskie święto, przypadające na najkrótszą noc w roku. Wiąże się z licznymi rytuałami, które mają wywróżyć przyszłość, przynieść szczęście lub miłość. W ostatnią sobotę czerwca na Bulwarze Piłsudskiego w Sandomierzu odbędzie się impreza plenerowa, która nawiązuje do słowiańskiej tradycji. Na uczestników wydarzenia czekać będą gry, zabawy, tańce, śpiewy, koncerty oraz konkursy – m.in. na najpiękniejszy wianuszek. Tego wieczoru Wisłą popłyną kolorowe wianki puszczone ze statku.

 

Wstęp wolny

Parking: przy ulicy

 

2017-04-21 16:10

-
Katolicki Dom Kultury
Sandomierz, ul. Mariacka 12

Festiwal Filmów NieZwykłych w Sandomierzu odbywa się po raz 14 i trwa 6 dni. Jest to swego rodzaju „święto” zasłużonych dla polskiego kina. Gromadzi wielu znanych artystów, którzy wspominają najlepszych (Danuta Szaflarska-aktorka NieZwykła) i wspierają obecnych, wybitnych aktorów i reżyserów (Dorota Kędzierzawska, Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Andrzej Seweryn). W programie znajdą się przede wszystkim pokazy filmów w wielu ważnych dla Sandomierza miejscach (Kino Starówka, Dom Długosza, Galeria Sztuki Współczesnej). Odbędzie się również mnóstwo koncertów (Włodek Pawlik), spektakli, wystaw, dyskusji i spotkań (czytanie wierszy). Festiwal rozpoczyna się w piątek 28 kwietnia, projekcją filmu animowanego dla najmłodszych (pt. Wielka wyprawa Molly). Ta majówka zapowiada się bardzo ciekawie, dla wszystkich, którzy zawitają do Sandomierza.

Szczegółowy plan festiwalu można zobaczyć tutaj:

www.festiwalniezwykly.pl/program-festiwalu--festiwal-2017.html

Wstęp: wolny/10-45 zł – w zależności od wydarzenia/ 150 zł – karnet na 2 gale festiwalowe z koncertami

www.facebook.com/events/278551955929624

Kontakt: kontakt@festiwalniezwykly.plnoclegi oferta dnia w Sandomierzu

noclegi ostatnio dodane w Sandomierzu