noclegi i hotele • Meteor-turystyka.pl

noclegi | hotele | kwatery | ośrodki

 

OPINIE O NAS WŁAŚCICIELI OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH

 • Firma „Meteor” promuje mój domek letniskowy już 9 rok, jest serwisem solidnym i wiarygodnym. Po tylu latach współpracy z czystym sumieniem polecam usługi „Meteor” wszystkim niezdecydowanym - zapewniam zadowolenie i zero problemów. Serdecznie pozdrawiam.
  Urszula Płoska
  Domek Letniskowy Chatka
 • Portal meteor24 to jeden z liderów portali z bazą noclegową w naszym kraju. Profesjonalny, funkcjonalny, doskonale pozycjonowany i co najważniejsze NIEZWYKLE SKUTECZNY w pozyskiwaniu klientów (a o to przecież chodzi). 7-letnia współpraca potwierdziła w sposób jednoznaczny, że wybór meteor24 jako partnera promującego pensjonat Villa Orchidea w Grzybowie, to doskonała i trafna decyzja. Życzymy przesympatycznemu personelowi Meteora dalszych sukcesów, a konkurencji wśród portali z bazami noclegowymi, aby czerpały z tak doskonałego wzorca. Tak trzymać METEOR!
  Marek Grzegorzewski
  Villa Orchidea
 • Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Meteor, bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, zawsze można liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Mam sporą grupę klientów właśnie ze strony "Meteor". Pozdrawiam i liczę na dalszą owocną współpracę.
 • Polecam wszystkim firmę METEOR, jestem bardzo zadowolona z reklamy mojego obiektu. Jest to firma, na którą można liczyć w każdym czasie. To wspaniały Partner w turystycznym biznesie. Współpracuję już kilka lat z METEOREM i nie zamieniłabym tej współpracy na inną. Każdemu życzę takiego Partnera. Serdecznie pozdrawiam,
 • Końcówką marca ubiegłego roku podpisałam umowę na reklamę z Serwisem Internetowym METEOR. Nie ukrywam, że w gąszczu ofert reklamowych poszukiwałam czegoś co przełoży się na realnych klientów, gdyż już niejednokrotnie wydawałam wcale nie małe pieniądze, które nie przełożyły się na obłożenie, a co za tym idzie - na dochód. W przypadku METEORA stało się inaczej. Praktycznie 70% moich gości wakacyjnych trafiło do "Le-Graż" z Meteora. Mogę tylko polecić taką reklamę. Na dodatek współpraca z przedstawicielami była bardzo miła, rzeczowa i profesjonalna.
 • Od wielu lat współpracujemy z Firmą PPHiU METEOR. O naszych kontaktach można mówić tylko w samych superlatywach. Skuteczność, pełny profesjonalizm, nie narzucanie się klientowi, uprzejmość, kultura, zaangażowanie, fachowe doradztwo, dogodne terminy płatności faktur – można wymieniać w nieskończoność. Z całą odpowiedzialnością polecam Portal METEOR każdemu, kto skutecznie chciałby reklamować swoją działalność w dziedzinie turystyki. Dziękując za dotychczasową, bardzo owocną współpracę, serdecznie pozdrawiam całą załogę METEORA.
 • Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą Meteor. Zdecydowanie polecamy serwis, z którego usług korzystamy już 10 lat, a dowodem uznania jest to, że z przyjemnością będziemy kontynuować naszą współpracę.
 • Od wielu lat reklamuję mój ośrodek w meteorze24.pl. Jest to najlepszy i najlepiej prowadzony portal turystyczny w Polsce. Mój obiekt prowadzi bardzo sympatyczna i życzliwa pani, która jest doświadczonym konsultantem, potrafi świetnie doradzić jak najlepiej promować mój ośrodek domków w Międzywodziu na ul. Brzozowej. Za opiekę i konsultacje na najwyższym poziomie - Bardzo Dziękuję. Pozdrawiam,
  Zbigniew Szymczyk
  Ośrodek Domków BLISKO MORZA
 • Dlaczego jestem długoletnim klientem serwisu "Meteor"? 1. Otrzymuję wyczerpujące wiadomości o ofercie od profesjonalnego doradcy, 2. Mogę liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniej reklamy dla naszej działalności, 3. Najważniejsze, nie mam wrażenia, że jestem "naciągany" cenowo przy mojej ograniczonej wiedzy w temacie obecności w sieci. Pozdrawiam,
  Alfred Wenderlich
  Ośrodek Wypoczynkowy Ameba
 • Szanowni Państwo, pragnę serdecznie podziękować za zaproponowanie mojej firmie umieszczenia reklamy na portalu Meteor 24. Z chwilą ukazania się mojego ośrodka na Państwa portalu liczba gości zwiększyła się o 100%, a są to osoby z całej Polski, do których trudno byłoby mi trafić. Państwa pomoc i zaangażowanie jest tak duże, że na efekty nie trzeba było długo czekać. Macie Państwo bardzo dobre wyniki w pozycjonowaniu, zawsze Jesteście na pierwszy miejscu. BRAWO!!! Jestem bardzo wdzięczna i polecam Wasz portal wszystkim znajomym.
 • Dziękujemy za dotychczasową współpracę, dzięki Meteor24 dociera do nas coraz więcej nowych klientów. Podziękowania również dla naszego bardzo skutecznego opiekuna za miłą, szybką i fachową obsługę.
  Żaneta Formowicz-Sporek
  Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.
 • Uwaga! Decyzja o reklamie w serwisie Meteor to... pełne obłożenie i pełne ręce roboty. Mam reklamę w serwisie od września 2015, a już w styczniu poprosiłem o zawieszenie oferty, bo wszystkie pokoje zarezerwowane są do końca roku! Jestem bardzo zadowolony. Ta reklama to strzał w 10.
 • Mam dylemat: dać opinię i zwiększyć sobie konkurencję, czy zachować się egoistycznie i przemilczeć, iście szekspirowska zagwozdka . Bo ocena może być tylko jedna: JESTEM WIELCE RAD Z NASZEJ WSPÓŁPRACY !!! A rozpoczęła się ona w Roku Pańskim MMX bodajże, trwa i trwać będzie, gdyż jest to moim zdaniem najlepszy spośród polskich serwisów turystycznych. W pełni profesjonalna oraz bardzo życzliwa obsługa. Od zeszłego roku korzystam z nowej usługi : systemu zarządzania rezerwacjami ROOMADMIN i bardzo sobie chwalę. Działa bardzo sprawnie zarówno na laptopie, jak i smartfonie, jest więc wszędzie łatwo dostępny, a ja przestałem chodzić z kalendarzem .
  Jan Stopka
  Domki z Duszą
 • Witam, pragnę wyrazić swoje zadowolenie z dotychczasowej, kilkuletniej współpracy z firmą Meteor. Mam nadzieję na dalszą owocną współpracę. Pozdrawiam serdecznie,
 • Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Firmą Meteor24. Od kliku lat mamy tam zamieszczoną reklamę naszych pokoi gościnnych. Zawsze można liczyć na miłą i fachową obsługę i pomoc, a dzięki samej reklamie zdecydowanie wzrosła liczba naszych gości, gorąco polecam.
  Agnieszka Tuszyńska
  Pokoje Do Wynajęcia Max
 • Od początku umieszczenia reklamy w portalu rezerwacyjnym Meteor jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy oraz usatysfakcjonowani ilością odwiedzin na wizytówkach naszych obiektów. Pozdrawiam,
  Jakub Rząca
  Boogie Hostel
 • Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Państwa serwisem. To godny polecenia partner. W kontakcie zawsze możemy liczyć na uprzejmość i profesjonalizm ze strony Państwa przedstawiciela. Z poważaniem,
  Irena i Paweł Branc
  Agroturystyka Za Wodą
 • Jesteśmy zadowoleni z reklamy naszego Gospodarstwa Agroturystycznego Kacper w portalu Meteor24.pl. Od kiedy mamy reklamę naszego Gospodarstwa zwiększyła się liczba gości wypoczywających u nas. Podziękowanie od właścicieli Agroturystyki Kacper,
  Krzysztof Szymański
  Domki Letniskowe Kacper
 • Dzięki współpracy z waszym portalem zyskaliśmy kilku dobrych stałych klientów, a poza tym wiele osób składa zapytania dotyczące noclegów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Wami. Pozdrawiam serdecznie,
  Maria Błachuta
  Pensjonat Cichy Kącik
 • Moja opinia o współpracy z Państwa portalem jest bardzo pozytywna. A trwa ona 3 lata. Zawsze pomocni, pełni dobrych chęci konsultanci dbający o formę naszej reklamy na Państwa portalu. Z czystym sumieniem mogę polecić portal Meteor innym wynajmującym.
 • Od początku naszej działalności współpracujemy z PPHiU METEOR z Krakowa i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Miły, kulturalny kontakt z profesjonalnym opiekunem, zawsze gotowym do pomocy, jak tylko się o nią poprosi. Niewątpliwie udział METEORA w wejściu na rynek Pokoi Gościnnych HAWEX w Paczkowie był bardzo istotny i przysporzył się pozytywnie do zaistnienia, a następnie do ugruntowania pozycji naszej placówki. Dziękujemy serdecznie i z całą odpowiedzialnością polecamy innym współpracę z METEOREM z Krakowa.
  Krystyna Stysińska
  Pokoje Gościnne Hawex
 • Pragnę wyrazić swoje uznanie i polecić Serwis Internetowy Meteor jako sprawdzoną i wiarygodną firmę. Od dłuższego czasu współpracuję z tym serwisem i uważam, że reklama ta jest skuteczna i przynosi wymierne korzyści dla mojej firmy. Na rynku jest bardzo dużo różnych portali turystycznych zajmujących się tego typu usługami, jednak analizując skuteczność serwisu Meteor muszę przyznać, że reklama tam zamieszczona jest opłacalna.
  Ryszard Kaczmarek
  Ośrodek Wypoczynkowy NEPTUN
 • Naprawdę jestem z mężem bardzo zadowolona ze współpracy z portalem Meteor. Jest to firma godna polecenia, bardzo rzetelna i punktualna wobec świadczonych usług. Cenowo nie odbiega od innych portali internetowych oferujących podobne usługi, ale za wygody - jakość i rzetelność trzeba zapłacić. Gorąco polecam!
 • Współpracuję z Meteorem chyba już 6 lat, najpierw była to obsługa ośrodka wypoczynkowego PERKOZ w Okunince, potem dobudowaliśmy Hotel Biały Dwór i również obsługiwał nas METEOR, dzięki temu portalowi pozyskiwaliśmy najwięcej klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się, żeby stworzył nam stronę, dzięki której znacznie zwiększyła się sprzedaż. Dla mnie równie ważne jest to, że reagują Państwo bez zwłoki na każdą prośbę o aktualizację, co dla mnie jako ośrodka działającego sezonowo jest niezmiernie ważne. Ponieważ od wielu lat prowadzę działalność korzystałam z wielu tego typu portali, ale poza opłatą, którą trzeba wnosić co roku, nie było korzyści. W zasadzie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Często były to mniejsze opłaty, ale kompletnie nie przekładające się na rezerwacje. Obecnie zdecydowałam się na pełną obsługę przez METEOR, bo to daje mi wymierne zyski i komfort pracy. Firma jest rzetelna i naprawdę godna polecenia.
 • Współpracujemy z meteor24.pl od wielu lat. Jest to portal, który daje duże możliwości dotarcia do klienta. Zawsze miła, profesjonalna i pomocna obsługa. Polecam wszystkim innym właścicielom obiektów noclegowych. Pozdrawiam,
  Rafał Mortka
  Hotel Camping Malta
 • Firma nasza rok temu na próbę wykupiła możliwość reklamy w Waszym portalu ogłoszeniowym swoich usług noclegowych, po 12 miesiącach uważam, że to była bardzo dobra decyzja za relatywnie nie duże pieniądze, odnotowaliśmy 100% wzrost zainteresowania naszym produktem, co nie ukrywam przekłada się również na aspekt finansowy.Wszystkim tym, którzy są jeszcze nie zdecydowani i zastanawiają się nad skorzystaniem z oferty firmy meteor24.pl gorąco ich polecam, bo warto.Pozdrawiam
  Adam Wieczorek
  Noclegi ZDZ Radzymin
 • Długo szukaliśmy w internecie dobrej firmy promującej nasz obiekt, nie było naprawdę łatwo, w dzisiejszych czasach znaleźć uczciwą firmę, dobrze się pozycjonującą i w rezultacie skuteczną. Współpraca z pracownikami Firmy Meteor Sp. z o.o. jest bardzo owocna, miła i przede wszystkim bez narzutów. Propozycja oferty jest właściwie dobrana i przekonuje nas do współpracy. Darzymy firmę Meteor wielkim zaufaniem. Korzystamy z usług już ponad 4 lata i nadal chcemy promować nasz obiekt w tej firmie. Polecamy wszystkim obiektom, reklamodawcą, którzy korzystają z takich usług Firmę Meteor Sp. z o.o. Musimy również dodać, że terminy płatności są do uzgodnienia według dogodności klienta. Bardzo dziękujemy za współpracę. Pozdrawiamy wszystkich pracowników, z poważaniem Agroturystyka u Gazdy.
  Marcin Nogowczyk
  Agroturystyka U Gazdy
 • Dziękujemy firmie Meteor za lata owocnej współpracy. W szczególności pracownikom, którzy potrafią fachowo i profesjonalnie doradzić i z wymiernymi korzyściami zachęcić do korzystania z promowania się w serwisach. Z turystycznymi pozdrowieniami. Ośrodek “Puszczyk” - Sieraków
 • Firma "Meteor " jest  najstarszym  ze wszystkich istniejących portali na rynku. Ponad 25 lat promuje w swoich serwisach obiekty noclegowe, a ja od kilkunastu lat korzystam z ich usług.  Przez 16 lat promowałam Schronisko PTTK, a obecnie od 6 lat obiekt agroturystyczny.
 • Meteor jest serwisem solidnym i wiarygodnym. Dyrektor jak i pracownicy uprzejmi, pomocni, a dobre pozycjonowanie za nie wysoką cenę rocznie.
  Mariola Kadłubowska
  Agroturystyka Na Łąkach
 • Dziękuję za dotychczasową współpracę i serdecznie pozdrawiam.
 • Polecam wszystkim reklamodawcom firmę, która zarządza stroną meteor24.pl ponieważ jako jedna z niewielu potrafi wycenić własne usługi tzn. wie ile kosztuje wybrane przez nas miejsce na portalu i nie zmusza nas do licytowania się na jakieś punkty/pieniądze/ z przysłowiowym sąsiadem byle by "być wyżej" - raz ustalona i opłacona pozycja ważna jest cały rok z mozliwością pierwokupu na kolejny. Chciałbym dodać , że ceny reklam również są przystępne a sam meteor24.pl jest wysoko pozycjonowany w google co stwarza jeszce większe możliwości zapoznania z ofertą potencjalnych klientów.
  Dariusz Król
  Willa Sport
 • Opinia , którą chcę Wam wystawić jest bardzo, bardzo dobra. Jestem jak już często podkreślałam w rozmowach telefonicznych bardzo zadowolona ze współpracy. Jesteście skuteczni, kompetentni, mili , rzeczowi i profesjonalni w działaniu. Współpracuję z Wami już od 8 lat ( lub dłużej...) i uważam , że trafiając do Was trafiłam w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona i bez Was nie poradziłabym sobie na pełnym konkurencji rynku.
  Maria Żemojcin
  Agroturystyka SPA
 • Nasz Pensjonat współpracuje z firmą PPH i U Meteor Sp. z o.o w zakresie turystyki ( reklamowanie na portalu meteor24.pl oraz promowanie poprzez dostępne możliwości oferowane przez portal). Usługi oferowane przez firmę PPH i U Meteor Sp. z o.o są godne polecenia. Od początku nawiązania współpracy, znacząco wzrosło zainteresowanie naszym ośrodkiem wśród potencjalnych gości, szukających miejsca na odpoczynek w naszym regionie. Duża część zapytań przychodzących drogą emailową jak i telefoniczną, przekierowywana jest z portalu meteor24.pl. Współpraca z pracownikami firmy PPH i U Meteor Sp. z o.o, w głównej mierze z opiekunem naszego profilu jest bardzo owocna. Zawsze można liczyć na szybką odpowiedź jak i pomoc, w każdej sytuacji, aby Nasza oferta była interesująca i przyciągała osoby poszukujące noclegu. Polecam firmę PPH i U Meteor Sp. z o.o jako partnera w biznesie turystycznym.
  Wiesław Sadowski
  Pensjonat Górska Dolina
 • Jestem bardzo zadowolona z waszej reklamy mojego obiektu, jeszcze nie skończył się maj a już mam pełne obłożenie na cały sezon. Dziękuje i pozdrawiam
  Mariola Hezner
  Dom Letniskowy Imprezowo

DODAJ OBIEKT

Za pomocą tego formularza możesz dodać obiekt do bazy. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia przyjęcia oferty oraz ustalenia szczegółów prezentacji.

 • DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ ?

 • Promujemy z powodzeniem oferty noclegowe i turystyczne od ponad 25 lat
 • Statystyka oglądalności serwisów internetowych - miesięcznie to 3.5 mln użytkowników! i 18.5 mln odsłon
 • Z nami Państwa ofertę zobaczą m.in.: osoby indywidualne, rodziny, przedsiębiorstwa, firmy szkoleniowe, biura podróży

Tu nas znajdziecie:
Copyrights© PPHiU Meteor Sp. z o.o. 1995-2017 Kontakt (METEOR) regulamin dodaj obiekt Panel logowania

Baza noclegowa Meteor to pensjonaty, agroturystyka, kwatery prywatne, hotele, hostele, domki, ośrodki wczasowe i wypoczynkowe, motele, SPA, pokoje gościnne oraz inne obiekty noclegowe w Polsce. Noclegi oferowane są w centrum miejscowości i ich okolicach oraz w okolicy i rejonie krain - nad morzem, w górach i jeziorem. Wyszukiwarka po krainach i jeziorach ułatwia znalezienie odpowiednich noclegów. Oferty zawierają opinie, ceny, opisy i fotografie.