Accomodation by Beata

Wejście do domu
address
Wysowa-Zdrój 169, małopolskie
per night from
30 PLN
number of beds
8

Prices - additional information

we offer room type number price [PLN]
roomfor 2 person(s)130-35/person
roomfor 3 person(s)230-35/person

Children up to 3 years old free of charge, aged 3-10 years - accommodation 20 PLN.

Rooms

Rooms: with bathrooms, with king-size beds, with single beds.

Rooms are equipped with TV.

About us

At guests' disposal: fully equipped kitchen, fridge.

On the premises parking lot.

Additionally on the premises: place for bonfire, roofed grill.

Our attractions

For children: swings, sandpit, slide.

Nearby attractions

For the active guest: hiking trails, cycle lanes, horseback riding, skiing, water park.

Tourist attractions: architectural monuments.

Invitation

We invite you to take advantage of our offer - satisfaction guaranteed.

hobby

grzybobranie
Wysowa-Zdrój położona jest w dzikim Beskidzie Niskim. Umożliwia to szeroko pojęte uprawianie turystyki leśnej. Granica najbliższego lasu znajduje się około 300 m od naszego obiektu. Lasy tworzą ogromne, zwarte i połączone kompleksy. W naszych lasach występuje tzw. buczyna karpacka z dominacją buków, jaworów, jodły i świerku. Możemy tutaj znaleźć maślaki, rydze, kurki, prawdziwki, opieńki i inne. W lasach powszechnie występują jagody, maliny oraz jeżyny. W Wysowej można znaleźć dużo osób będących lokalnymi specjalistami w dziedzinie grzybobrań. Las znajduje się na tyle blisko od naszego obiektu, że nie występuje konieczność dojazdu pojazdami. W naszym obiekcie istnieje możliwość przygotowania posiłku z zebranych grzybów. Grzyby występują głównie w okresie lata i jesieni w zależności od warunków pogodowych.

jazda konna
Beskid Niski to znakomite tereny do uprawiania turystki jeździeckiej. W Wysowej-Zdroju znajdują się dwie stadniny koni. Obydwie stadniny posiadają około 10 koni każda. Posiadają konie huculskie, małopolskie, wielkopolskie i inne. Prowadzą kompleksowe szkolenie jeździeckie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Organizowane są wyjazdy w teren oraz na różnorodne rajdy. Stadnina Koni Jaśminowy Raj oferuje także przejażdżki bryczkami, a w sezonie zimowym saniami. W oddalonym o 12 km Regietowie swoją siedzibę ma największa stadnina koni huculskich w Europie. Oferuje naukę jazdy na lonży, jazdę w grupie dla bardziej zaawansowanych, tereny oraz rajdy jeździeckie. Skorzystać można także z jazd bryczkami oraz saniami. Stadnina posiada ujeżdżalnię krytą oraz otwartą. Jest miejscem rozgrywania zawodów sportowych oraz różnorodnych imprez. Na miejscu karczma oraz pełne zaplecze. W naszych górach wyznaczono dziesiątki kilometrów szlaków turystki konnej. Konie są powszechnie widywane w naszych górach, a jeździectwo bardzo popularne. Dzieci właścicieli obiektu są zapalonymi koniarzami, którzy jeździectwem pasjonują się od lat. Zapraszamy do wspólnych rozmów na tematy jeździeckie oraz wspólnych jazd.

narty
Beskid Niski oraz pobliski Beskid Sądecki stwarza wyśmienite warunki do uprawiania sportów zimowych. Wysowa-Zdrój to świetna baza wypadowa na pobliskie stoki narciarskie. Najbliższe stoki narciarskie: Małastów (24 km), Magura Małastowska (21 km), Smerekowiec (13 km), Tylicz (37 km), Krynica-Zdrój (43 km), Wierchomla (81 km), Nizna Polianka (Słowacja) (42 km). Powyższe stacje narciarskie wyposażone są w najnowszy sprzęt. Stoki są oświetlone, dośnieżane i ratrakowane. Posiadają wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Stopień trudności tras jest zróżnicowany. Jesteśmy narciarską rodziną. Każdy w naszym domu jeździ na nartach. Właściciel naszego obiektu jest instruktorem narciarstwa alpejskiego MENiS. Istnieje możliwość wykupienia lekcji narciarstwa. Dzieci właścicieli trenują narciarstwo alpejskie na poziomie sportowym. W naszym obiekcie możliwe jest przechowywanie sprzętu narciarskiego. W Wysowej-Zdroju usytuowane są trasy narciarstwa biegowego oraz wypożyczalnia sprzętu. Narciarstwo biegowe można uprawiać także w Krzywej/Banicy.

rowery
W Wysowej Zdroju jest możliwość wypożyczenia rowerów. W naszym obiekcie posiadamy miejsce do przechowywania rowerów. W naszych okolicach występują różnorodne warunki do uprawiania turystki rowerowej. Występują trasy asfaltowe, leśne, polne oraz górskie. OZNACZONE SZLAKI ROWEROWE: szlak rowerowy czarny szlak czarny – 27,5 km, szlak rowerowy żółty szlak żółty – 26,5 km, szlak rowerowy czerwony szlak czerwony. Podróżując tymi oraz innymi trasami podziwiać możemy piękno naszej przyrody i architektury. Najbliższy sklep z częściami rowerowymi i serwisem znajduje się w Gorlicach, oddalonych o 36 km.

sporty wodne
W odległości 12 km od naszego obiektu znajduje się sztuczny Zalew Klimkówka. Położony w malowniczej scenerii doliny górskiej, zapewnia doskonałą bazę do uprawiania sportów wodnych. Możliwe jest uprawianie sportów, takich jak: windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo, rowerki wodne oraz kajaki. Nad zalewem występują wypożyczalnie rowerków wodnych, kajaków. Usytuowana jest także szkoła windsurfingu oraz kitesurfingu. Możliwe są tutaj szkolenia.

lokalizacja

blisko lasu
Nasze lasy stwarzają idealne warunki do grzybobrań i zbiorów owoców leśnych. W lasach znajdują się ścieżki edukacyjne. Wysowa-Zdrój stanowi punkt węzłowy dla wielu szlaków pieszych, konnych oraz rowerowych prowadzących przez nasze lasy. Jazda w lasach na quadach, motorach i crossach jest zabroniona. W Wysowej-Zdroju obok cerkwi greckokatolickiej rośne lipa drobnolistna - pomnik przyrody.

położony ustronnie
Nasz obiekt znajduje się w Wysowej-Zdroju na cichym osiedlu, położonym u podnóża góry Cigelka. Do centrum miejscowości można dotrzeć pieszo (5 min) oraz samochodem (2 min). Nasze osiedle jest ciche i spokojne, położone z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Dojazd do naszego obiektu nie nastręcza problemów. Posiadamy parking dla gości. Wysowa połączona jest z Gorlicami oraz Krakowem (tym samym Nowym Sączem i Brzeskiem) poprzez komunikację autobusową firmy Voyager. Okolica jest bardzo bezpieczna. Wysowa-Zdrój posiada oświetlenie uliczne, lecz nie obejmuje ona naszego osiedla. Po godzinie 24 panuje niemal całkowita ciemność.

widok na góry
Z naszego obiektu widoczne są szczyty: Gródek, Czarny Dział, Wysota, Tri Kopce, Płaziny, Hrb, Cigelka, Zrub. Góry widoczne są zawsze, jeśli nie występuje mgła. Jeden z naszych pokoi posiada widok na przeciwległe zbocze doliny, w której leży Wysowa-Zdrój.

widok na las
Z naszych pokoi widoczne są wszystkie okoliczne lasy, stanowiące o dzikości Beskidu Niskiego.

udogodnienia

aneks kuchenny
Posiadamy ogólnodostępny aneks kuchenny. Korzystanie z aneksu kuchennego jest bezpłatne. Aneks wyposażony jest w lodówkę, czajniki oraz kuchenkę gazową. Aneks wyposażony jest w oddzielne szafki dla każdego pokoju. W każdej szafce znajdują się sztućce, komplet talerzy, kubki, kieliszki, salaterki. Do użytku ogólnego komplet noży, deski do krojenia oraz inne akcesoria niezbędne w kuchni. Posiadamy komplet garnków oraz patelni. W aneksie istnieje możliwość gotowania obiadów.

basen kryty
W odległości 1 km od naszego obiektu znajduje się kryty basen Park Wodny. Korzystanie z basenu jest płatne. Opis basenu: Basen rekreacyjno-rehabilitacyjny o głębokości 1,2 do 1,4 m i temperaturze wody do 300 C. Wyposażenie leżanki, ławeczki, stacje masażu wodnego, masaż stóp, karku, gejzer powietrzny, armatka wodna, kaskada wodna, parasol, a także basen dla dzieci oraz jacuzzi i sauny: parowa i sucha. Basen otwarty jest w godzinach: 10.00-21.45. Na terenie basenu pracuje ratownik.

boisko sportowe
W Wysowej-Zdroju istnieje Orlik, oddalony 1,5 km od naszego obiektu. Korzystanie z boiska jest darmowe. Obiekt posiada boiska do gry w piłkę nożną oraz siatkówki/koszykówki/tenisa/badmintona. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja boiska. W obiekcie znajduje się wypożyczalnia sprzętu sportowego. Na terenie obiektu znajduje się szatnia z toaletami. W okresie zimowym na Orliku instalowane jest lodowisko, a na miejscu jest wypożyczalnia łyżew. Obok sanatorium Wysowa Nad Parkiem ulokowane są korty tenisowe z oświetleniem. Istnieje możliwość rezerwacji kortu.

grill
W naszym obiekcie posiadamy przestronną altanę grillową oraz miejsce na ognisko. Posiadamy duży, przenośny grill. Korzystanie z grilla jest bezpłatne. Grill umożliwia przygotowanie potraw dla wielu osób jednocześnie. Nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji grilla. Grill opalany węglem drzewnym. Węgiel do grilla ogólnodostępny. Altana grillowa posiada komplet mebli umożliwiających komfortowe grillowanie nawet dla 10 osób naraz.

internet
Wysowa-Zdrój leży w zasięgu internetu mobilnego. W Wysowej znajdują się nadajniki sieci Orange, Plus, T-mobile, Aero 2. Korzystanie ze wszystkich sieci nie stwarza problemu, a obsługa danych jest szybka. Nie ma także trudności w korzystaniu z sieci Play, która korzysta z dowolnego powyższego nadajnika. W naszym obiekcie posiadamy bezprzewodowy internet WiFi. Zasięg internetu obejmuje cały nasz dom oraz ogród. Korzystanie z internetu jest bezpłatne. Nie ma ograniczeń w korzystaniu z internetu.

korty
W odległości 2 km od naszego obiektu w Instytucie Zdrowia Człowieka - Wysowa nad Parkiem usytuowane są oświetlone korty tenisowe. Korzystanie z kortów jest odpłatne. Możliwa jest rezerwacja kortu. Korty nie są kryte, posiadają sztuczną nawierzchnię.
Kort dostępny jest także w obiekcie Orlik, oddalonym o 1,5 km od naszego domu. Możliwe jest wypożyczenie sprzętu. Kort ma sztuczną nawierzchnię i oświetlenie.

lodówka

łazienka
Nasze łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe. Każdy pokój posiada osobną łazienkę.

miejsce na ognisko
W naszym obiekcie posiadamy wydzielone miejsce na ognisko. Korzystanie z niego jest bezpłatne. Drewno do ogniska jest ogólnodostępne dla naszych gości. Istnieje możliwość pożyczenia siekiery. Nie jest konieczne zgłaszanie chęci rozpalenia ogniska. Miejsce na ognisko znajduje się blisko naszego obiektu, blisko naszego lasku. Zabawa do późnych godzin nocnych nie stanowi problemu. W pobliżu znajduje się sklep z potrzebnymi artykułami na ognisko.

parking
Korzystanie z parkingu jest bezpłatne. Miejsca przeznaczone dla gości naszego obiektu. Parking jest utwardzony. Zaparkowanie dużego busa nie stanowi problemu. Dysponujemy 4 miejscami parkingowymi. W razie potrzeby wokół obiektu znajdują się inne bezpieczne miejsca do parkowania. W centrum Wysowej-Zdroju usytuowane są inne, duże parkingi.

przyjazny dzieciom
Na terenie naszego obiektu posiadamy plac zabaw dla dzieci. Plac zabaw wyposażony w huśtawkę, huśtawkę typu konik, domek do zabaw ze zjeżdżalnią oraz obszerną piaskownicę.

send e-mail

similar listings
guest rooms in the neighborhood
accommodation in the neighborhood