Rypsówka Hotel **Restauracja

Rypsówka Hotel **Restauracja
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
dirección
ul. Graniczna, Nowy Sącz, małopolskie
por alojamiento desde
62 PLN
número de plazas
22

Precios – información adicional

ofrecemos tipo de habitación número Precio [PLN]
habitaciones27125-175
habitaciones31265
habitaciones41310

Precio incluye: desayuno, aparcamiento.

Habitaciones

Habitaciones con baños.

En las habitaciones: acceso a Internet, teléfono, TV.

Apartamentos

Apartamento con cuarto de baño.

En el apartamento: acceso a Internet, televisión LCD, teléfono, minibar.

Eventos y conferencias

El complejo dispone de una sala de banquetes para 140 personas.

Nos especializamos en: bodas, reuniones de negocios, banquetes, diferentes tipos de celebraciones, studniówki (fiestas escolares cien días antes del último examen del bachillerato), fiestas de integración.

Gastronomía

Local para 50 personas.

Nuestra especialidad es la cocina: regional, tradicional, europea, dietética.

udogodnienia

drink bar

imprezy integracyjne

internet

języki obce
Pracownicy obiektu posługują się językiem ojczystym i językiem angielskim. Menu na restauracji i regulamin hotelowy są w języku angielskim. Istnieje możliwość zapłaty w innej walucie niż PLN.

karty płatnicze
W obiekcie akceptowane są karty płatnicze Visa, MasterCard, Maestro. Nie trzeba zgłaszać płatności kartą. Kartą można zapłacić każdą kwotę.

łazienka
Łazienka wyposażona jest w prysznic. Każdy pokój posiada osobną łazienkę. W części pokoi w łazienkach są suszarki. Można także wypożyczyć suszarkę w recepcji. Łazienki wyposażone w ręczniki mydło i żel pod prysznic.

parking
Korzystanie z parkingu jest bezpłatne. Parking jest naziemny, monitorowany i korzystają z niego goście obiektu. Nie przypisujemy miejsc parkingowych do rezerwacji. Parking jest utwardzony. Większe samochody zmieszczą się na parkingu. Parking znajduje się za budynkiem hotelowym i jest ogrodzony.

recepcja
Recepcja pracuje 24/7. Zgłoszenie późnego zameldowania mile widziane. Osoby niezameldowane mogą przebywać w obiekcie do godz. 22.00 po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu pracownikom hotelu.

sale konferencyjne

sejf

wesela
Sala weselno-bankietowa mieszcząca do 140 osób z miejscem do tańca oraz sala restauracyjna do 50 osób. Sale klimatyzowane, parking dla gości, bogata oferta menu i usług dodatkowych. Organizujemy kameralne przyjęcia.

wyżywienie w obiekcie
Restauracja hotelowa serwuje obiady, kolacje, obiadokolacje. Śniadania wliczone są w cenę noclegu. Posiłki podawane są w godzinach pracy restauracji i nie trzeba wcześniej zgłaszać chęci skorzystania z posiłku. Osoby, które muszą wymeldować się przed godzinami podawania śniadań mają możliwość zamówienia suchego prowiantu. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Restauracja a'la carte. korzystamy z produktów regionalnych.

parecidos en los alrededores
hoteles en los alrededores
alojamientos en los alrededores