Gästezimmer Sonia

Gästezimmer Sonia
Adresse
ul. Trzcinowa 27, Łódź, łódzkie
pro Nacht ab
30 PLN
Anzahl der Betten
35

Preise - zusätzliche Information

Wir Zimmerart Zahl Preis [PLN]
Zimmerfür 1 Person560/Zimmer
Zimmerfür 2 Person1080-100/Zimmer
Zimmerfür 3 Person390-100/Zimmer
Zimmerfür 4 Person2120/Zimmer
Zimmerfür 5 Person2150-300/Zimmer

Zimmer

Die Zimmer mit Badezimmern. In den Zimmern: Satellitenfernsehen, Radio.

Daten für Überweisung:

Bankkontonummer: 57 1140 2004 0000 3302 4146 8371 (PLN)

Objekt

Zur Verfügung der Gäste: Küche mit Ausstattung, Kühlschränke. Auf dem Gelände geschlossener Parkplatz. Auch im Objekt: Garten, Möglichkeit zu grillen, Lagerfeuerplatz, Terrasse.

Lage

Stadtzentrum 15 min.

lokalizacja

położony ustronnie
Pokoje Gościnne SONIA w domku jednorodzinnym położone są w cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżu Osiedla Radogoszcz -Wschód, w dzielnicy Łódź-Bałuty. W odległości ok. 450 m od ul. Zgierskiej, niedaleko Helenówki i granicy Zgierza, gdzie znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny z krytym basenem. Z jednej strony znajdują się ogródki działkowe, Las Łagiewnicki. Niedaleko znajduje się parkur do jazdy konnej z przeszkodami. Niedaleko, w odległości ok. 2 km znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Arturówek, gdzie można powędkować, popływać rowerami wodnymi, gdyż jest to początek rzeki Bzury. Z drugiej strony bloki osiedla i club fitness. Można do nas dojechać autem, autobusem (ok. 300 m od krańcówki) i tramwajem - ok. 450 m do przystanku. Ok. 1,5 km znajduje się przystanek kolei aglomeracyjnej. Do centrum ok. 20 min. Można u nas zamówić dowóz. Okolica w nocy jest oświetlona i bezpieczna.

udogodnienia

akceptacja zwierząt
Akceptujemy zwierzęta, raczej w pokoju, za symboliczną opłatą i na odpowiedzialność właściciela. Lekarzy weterynarii jest wielu.
My sami nie posiadamy zwierząt, ale dokarmiamy przygodne zwierzęta, czasem podrzucone. Od sąsiada przychodzi kot na mleczko, który do nas trafił jako podrzucony, a teraz łapie myszy i u nas i u sąsiada, tak jak u Pawlaka i Kargula. Nazwa naszego obiektu SONIA pochodzi od psicy, owczarka, świetnie wytresowanej i bardzo inteligentnej, ulubienicy dzieci z osiedla, która chodziła nawet do tych dzieci do klasy do szkoły... Dostawała od nich kanapki... Wiedzę o psach czerpaliśmy od naszych klientek /głównie/ - uczestniczek kursów groomingu, które przez kilka lat mieszkały u nas w czasie trwania kursu. Mamy duży ogród ogrodzony, więc psy mogą się wyhasać. Terenów do spacerów z psami jest Ci u nas dostatek...

aneks kuchenny
Aneks kuchenny jest ogólnie dostępny i wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia do przygotowania posiłków: kuchenkę, talerze, sztućce, lodówkę, garnki, etc.

grill
Grill przenośny możemy udostępnić na życzenie. Jest wyznaczone specjalne miejsce na grillowanie. Dostępne są meble ogrodowe.

internet
Dostęp do internetu przez Wi-FI.

korty
W pobliżu jest Stacja Nowa Gdynia z krytym kortem. U nas dostępny jest stół pingpongowy z wyposażeniem.

łazienka
Łazienki znajdują się we wszystkich pokojach, poza 2 pokojami dla pracowników, gdzie łazienka i WC są poza pokojami.

miejsce na ognisko
Ognisko jest wprawdzie możliwe, ale bardziej polecany jest grill, który możemy udostępnić na życzenie. Dookoła obiektu jest kilka sklepów z kiełbaskami itp.

parking
Goście hotelowi mogą korzystać z parkingu niestrzeżonego, utwardzonego i ogrodzonego, zamykanego na noc i na dzień - bezpłatnie. Jest kilka miejsc dla samochodów osobowych i busów. W pobliżu jest kilka parkingów dla różnych samochodów.

kontakt per E-mail