Dom Wycieczkowy Zacisze

adres
ul. Portowa, Sandomierz, świętokrzyskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
60

O nas

Za oknami roztacza się piękna panorama tysiącletniego Sandomierza. Na prawobrzeżnej stronie Wisły w zacisznej okolicy znajduje się nasz Dom Wycieczkowy Zacisze, w którym każdy strudzony wędrowiec znajdzie spokój i możliwość komfortowego relaksu.

Przytulny dom oferuje Państwu aż 20 pokoi, w których znajdzie miejsce noclegowe 50 Gości. Posiadamy cztery pokoje dla trzech osób, w których bez problemu zorganizujemy bezpłatną dostawkę dla najmłodszego turysty. W ofercie są także pokoje dwuosobowe (jest ich 14) oraz dwa pokoje przygotowane dla jednej osoby. Każde pomieszczenie dysponuje łazienką, bezprzewodowym dostępem do internetu oraz telewizją. Zacisze położone jest na spokojnej i ogrodzonej działce o powierzchni 2 ha. U nas można spokojnie zostawić swój samochód na dużym i zamykanym na noc parkingu. Nie ma też obawy o bezpieczny teren do zabaw dla dzieci – znajduje się u nas plac zabaw, na którym najmłodsi mogą szaleć do woli. Dla nieco starszych przygotowane jest także miejsce na rozpalenie grilla i zrobienia ogniska. Jesteśmy także otwarci na organizację zielonych i białych szkół oraz kolonii. Naszym Gościom gwarantujemy również pyszne i świeże śniadania oraz obiady złożone z dwóch dań.

Sandomierz to piękne, historyczne miasto, którego oferta zabytków niejednemu turyście potrafi zawrócić w głowie. Jest tu ponad 120 obiektów, reprezentujących różnorodne style i epoki. Już sam średniowieczny układ ulic miasta jest wart zobaczenia, tak samo jak najstarszy budynek postawiony z cegły w naszym kraju – sandomierski kościół św. Jakuba. Prawdopodobnie został postawiony w 1236 roku. Reprezentuje styl późnoromański/wczesnogotycki. Równie ciekawa jest bazylika katedralna Narodzenia NMP czy kościół Nawrócenia św. Pawła. Warto też zobaczyć ratusz, Bramę Opatowską czy zamek królewski, a dokładniej zachowane jego zachodnie skrzydło. Oprócz zabytków poleca się także inne atrakcje. Jak najbardziej wskazane są piesze wycieczki w Góry Pieprzowe – jedne z najstarszych w całej Europie – oraz wędrówka w tereny Wąwozu Królowej Jadwigi.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje1 osobowe350/osoba
pokoje2 osobowe2050/osoba
pokoje3 osobowe350/osoba
pokoje4 osobowe250/osoba

Przy dłuższych pobytach oraz grupach, powyżej 20 osób ceny do uzgodnienia.

Zadowoleni klienci o nas


Moge z czystym sumieniem polecić DW Zacisze w Sandomierzu . Jako specyficzna grupa wycieczkowa zostaliśmy obsłużeni w sposób , jaki rzadko spotyka sie w dzisiejszych czasach w stosunku do osób niepełnosprawnych .Zostaliśmy ciepło i zyczliwie przyjęci , pokoje są czyściutkie , ogrzewane i przyjemne . Cena pobytu - w pełni dla nas satysfakcjonująca . Pani włascicielka - pełna ciepła i zyczliwości .
podobne w okolicy
Dom Wycieczkowy Centrum Zdrowia SALUS
za nocleg od 30 PLN
~0.3 km
Ośrodek Architektury i Humanistyki
za nocleg od 40 PLN
~1.7 km
Noclegi Krępianka
za nocleg od 50 PLN
~1.8 km
noclegi w okolicy
Dom Na Sandomierskiej Skarpie
za nocleg od 38 PLN
~2.0 km
Sandomiria
za nocleg od 70 PLN
~2.0 km
Kwatera Prywatna Słoneczne Ustronie
za nocleg od 30 PLN
~2.1 km
Willa Dzika Róża
za nocleg od 40 PLN
~3.3 km