Restauracja Valdi Plus

Restauracja Valdi Plus
Telefon
698 30...
adres
ul. Gliwicka, Mikołów, śląskie

O nas

Restauracja Valdi Plus oferuje Państwu niepowtarzalny klimat oraz doskonałe potrawy przygotowane z najwyższej jakości produktów w oparciu o tradycyjne receptury, które są przekazywane w naszej gastronomicznej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Serwujemy dania kuchni śląskiej, polskiej i śródziemnomorskiej. Nasza profesjonalna obsługa podnosi cały czas swoje kwalifikacje biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach gastronomicznych. Personel zadba o Państwa dobry nastrój, a szef kuchni zadowoli najbardziej wybredne podniebienia. Nasi cukiernicy oferują szeroki wybór ciast, które zostały wykonane według tradycyjnych przepisów. Polecamy również skosztować deserów lodowych, które z pewnością zadowolą nie jednego łakomczucha.

Nasza restauracja jest doskonałym miejscem na spotkania rodzinne, ze znajomymi przy kawie czy też na romantyczną kolację we dwójkę. Sale bankietowe (Valdi i Victoria) są idealnym miejscem na organizację większych przyjęć okolicznościowych, takich jak chrzciny, komunie, wesela, a także spotkań biznesowych czy imprez firmowych. Chętnie pomożemy Młodej Parze w organizacji tego bardzo ważnego dnia w ich życiu, zorganizujemy samochód do ślubu, transport dla gości weselnych, zespół muzyczny, a także fotografa i kamerzystę. Można nam zaufać, ponieważ organizacją takich przyjęć zajmujemy się już od 1974 roku, mamy więc ogromne doświadczenie. W naszym ogrodzie istnieje również możliwość organizacji grilla. Zachęcamy również do skorzystania z oferty naszych delikatesów, w których można znaleźć ciekawe produkty oparte na tradycyjnych wyrobach. W szczególności polecamy chleby, drożdżówki, wyroby garmażeryjne (naleśniki, pasztety) oraz wina i alkohole z całego świata.

Restauracja Valdi Plus znajduje się przy ulicy Gliwickiej (droga krajowa nr 44) w miejscowości Mikołów, w województwie śląskim. W naszym mieście są liczne szlaki turystyczne, m.in. Szlak Obrońców Polskiej Granicy czy Szlak Historii Górnictwa Górnośląskiego. Polecamy również zwiedzić zabytkowe kamienice, które zlokalizowane są w śródmieściu oraz piękne, stare kościółki. Mikołów położony jest w odległości około 10 km od Katowic, 12 km od Zabrza oraz 13 km od Gliwic. 

Ceny - informacja dodatkowa

Akceptujemy karty płatnicze.

Obiekt

W obiekcie klimatyzacja. Na terenie obiektu parking.

Imprezy i konferencje

Do dyspozycji: sala konferencyjna. Doskonale organizujemy: bale, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, wesela.

Gastronomia

Czynne od 8.00 do 22.00. Liczba miejsc w lokalu: 100. Nasza specjalność to kuchnia: europejska, polska. Prowadzimy działalność cateringową.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Obiekt
parking
Forma płatności
płatność kartą płatniczą
podobne w okolicy
restauracje w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Kościół Św. Mikołaja w Borowej Wsi ~ 91 m
- Dom Pomocy Społecznej Mikołów-Borowa Wieś ~ 141 m
- Katolicki Cmentarz Komunalny w Mikołowie przy ul. Malinowa ~ 710 m
- Cmentarz Katolicki w Paniówkach ~ 1.45 km
- Kościół Św. Urbana w Paniówkach ~ 1.45 km
- Kościół Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej ~ 1.86 km
- Cmentarz Katolicki w Mikołowie przy ul. Staromiejska ~ 2.32 km
- Kościół Św. Apostołów Piotra i Pawła w Mikołowie ~ 2.32 km
- Zamek w Chudowie ~ 2.53 km
- Cmentarz Katolicki w Chudowie ~ 2.67 km
- Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów w Chudowie ~ 2.67 km
- Dom Pomocy Społecznej Caritas Archidiecezji Katowickiej Ruda Śląska przy ul. Kłodnicka ~ 2.95 km