Zajazd Turystyczny Trzy Dęby

Zajazd Turystyczny Trzy Dęby

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Janów, Chełm, lubelskie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
90

O nas

Trzy Dęby to hotel, który powstał na miejscu obiektu pochodzącego z lat siedemdziesiątych wybudowanego na Igrzyska Olimpijskie w Moskwie. Nowy budynek nawiązuje do swojego poprzednika pod względem architektury i stylu, jednak jest nowoczesnym obiektem, który spełnia wszelkie wymagania dotyczące komfortu gości oraz bezpieczeństwa. Przykładamy dużą uwagę do ciągłego rozwoju, aby zapewnić Państwu wygodę oraz odpowiednie standardy odpoczynku. W hotelu Trzy Dęby znajduje się 60 pokoi, a także doskonała restauracja, otwarta 7 dni w tygodniu, która oferuje doskonałe dania oraz kawy, desery i koktajle. Nasza restauracja organizuje rodzinne uroczystości takiej jak komunie i wesela, proponujemy również organizację konferencji, szkoleń i sympozjów. Na terenie obiektu zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu. Do Państwa dyspozycji mamy całodobowy parking strzeżony z monitoringiem. W ogólnodostępnej części hallu mogą Państwo bezpłatnie korzystać z Internetu Wi-Fi przy wygodnym stanowisku przeznaczonym do tego celu. Hotel Trzy Dęby oferuje 60 wygodnych, przestronnych pokoi. Każdy posiada własną łazienkę, która jest wyposażona w umywalkę, toaletę oraz natrysk. W każdym pokoju znajduje się również telewizor LCD. W klasie standard i superior czekają na Państwa pokoje 1-osobowe, 2-osobowe oraz 3-osobowe. Doba hotelowa trwa od 16:00 i kończy się 11:00 następnego dnia. Zapewniamy Państwu przyjemny odpoczynek w spokojnej okolicy, w obiekcie położonym w niedużej odległości od Chełma. Jest to miasto, w którym można zobaczyć wiele ciekawych zabytków. Dużą atrakcją są unikatowe Podziemia kredowe, które są pozostałością po górnictwie kredowym. W Chełmie warto również zobaczyć barokową Bazylikę Narodzenia NMP, która powstała jako katedra unicka, a obecnie służy jako bazylika katolicka. Na wzgórzu unickim, nazywanym także Górą Zamkową, znajduje się Pałac Biskupów Unickich, Dzwonnica, brama Uściługska i kopiec z krzyżem, który powstał na miejscu grodziska obronnego pochodzącego z X wieku.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty3 osobowe1250/apartament
pokoje1 osobowe1195/pokój
pokoje2 osobowe33130/pokój
pokoje3 osobowe5180/pokój

Akceptujemy karty płatnicze.

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach TV.

Obiekt

Na terenie obiektu parking strzeżony.

Imprezy i konferencje

Obiekt posiada salę konferencyjną na 100 osób. Wyposażenie sali: klimatyzacja, sprzęt audiowizualny. Obiekt posiada salę bankietową na 40 osób. Doskonale organizujemy: przyjęcia okolicznościowe, imprezy plenerowe, sympozja, seminaria, spotkania biznesowe, szkolenia, kursy. Dla zainteresowanych organizujemy: kuligi z zaprzęgiem konnym, jazdę konną.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: jazda konna. Do dyspozycji gości: przejażdżki bryczką, przejażdżki saniami.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 100. Czynne od 7.00 do 24.00. Średnia cena obiadu 15 PLN. Oferujemy wykwintne alkohole, wyśmienite przystawki, szeroki asortyment dań, zestawy obiadowe dla całej rodziny, zapewniamy profesjonalną obsługę!