Biuro Turystyki Młodzieżowej Maciej Stanisz

Biuro Turystyki Młodzieżowej Maciej Stanisz

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
ul. Żymierskiego 53a/11, Piechowice, dolnośląskie

Obiekt

Organizujemy: wycieczki szkolne i grupowe, obozy ekologiczne, kolonie letnie: Karkonosze, Kotlina Jeleniogórska, Czechy, Niemcy - wyjazdy łączą w sobie cechy imprezy dydaktycznej i turystycznej, których celem jest między innymi poznanie ogólnych wiadomości na temat architektury i sztuki, a także poznanie podstawowych zasad ochrony przyrody, ponadto oferujemy wycieczki dla grup zorganizowanych-dorośli w Karkonosze -Czechy; specjalizacja od 7 lat,

biuro posiada zezwolenie Wojewody Donośląskiego nr 3, ma koncesję UKFiT jako jedno z pierwszych w Polsce na Dolnym Śląsku

Biuro posiada własny obiekt - Chata Izerska, na ul. Piastowskiej 32 w Szklarskiej Porębie z miejscami noclegowymi dla 61 osób.

hobby

grzybobranie
Las mieszany znajduje się w odległości ok. 150 m od Chaty Izerskiej. Poza grzybami w lesie można zbierać jagody, maliny i jeżyny. Najwięcej grzybów pojawia się zazwyczaj jesienią, czyli we wrześniu i październiku.

narty
Przy budynku nie ma wyciągu. Najbliższy wyciąg dla początkujących znajduje się w odległości 3 km od Chaty Izerskiej. Jest to wyciąg orczykowy, oświetlony. Przy wyciągu znajdują się również wypożyczalnie nart, snowboardu.

rowery
W pobliżu Chaty znajdują się ciekawe szlaki rowerowe. W obiekcie można przechować rowery za dodatkową opłatą w wys. 10 zł/dobę. Wypożyczalnie rowerów znajdują się w centrum Szklarskiej Poręby i w Jakuszycach przy trasach rowerowych.

lokalizacja

położony ustronnie
Chata Izerska położona jest w cichym i ustronnym miejscu w dzielnicy Szklarska Poręba Dolna (niedaleko Wodospadu Szklarki). Stąd do centrum jedzie się samochodem ok. 10 minut. W naszej okolicy jest wyjątkowo spokojnie, nigdy nie ma korków, a z tarasów przy Chacie można podziwiać widoki na łąkę górska i las.

udogodnienia

akceptacja zwierząt
Akceptujemy zwierzęta. Przyjmujemy psy i koty w cenie 10 zł/dobę. Zwierzak powinien mieć własne posłanie, kaganiec i smycz. Zwierzak nie może sam przebywać w pokoju. Nie może również sam biegać po obiekcie i w jego otoczeniu. Opłata za pobyt psa lub kota nie obejmuje jego wyżywienia.

karty płatnicze
W obiekcie są akceptowane karty płatnicze. Najbliższy bankomat znajduje się w odległości ok. 4 km od Chaty Izerskiej.

wyślij e-mail