Gospodarstwo Agroturystyczne Letnica

Gospodarstwo Agroturystyczne Letnica

Obiekt wiarygodny - Serwis METEOR gwarantuje bezpieczeństwo każdej wpłaty na jego konto.

adres
Letnica 1A, Świdnica, lubuskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
14

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe280-100/pokój
pokoje3 osobowe2120-150/pokój
pokoje4 osobowe1160-200/pokój

Cena noclegu 40 PLN od osoby.

W przypadku pobytu jednodniowego cena noclegu wzrasta o 10 PLN.

Obiekt

Na terenie obiektu także: możliwość grillowania, sad.

Imprezy i konferencje

Posiadamy ładnie urządzoną jadalnię, w której można zorganizować szkolenie, konferencję i każde inne przyjęcie okolicznościowe typu imieniny, urodziny, komunię, przyjęcie weselne, sylwester itp.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: boisko do siatkówki, basen kąpielowy odkryty, tenis stołowy - ping-pong.

Atrakcje w pobliżu

W odległości zaledwie 5 km znajdują się: Muzeum Wojskowe w Dżonowie, Muzeum Archeologiczne Środkowego Nadodrza w Świdnicy, Skansen w Ochli, a także ośrodek jazdy konnej, las pełen grzybów, staw z możliwością wędkowania.

Gastronomia

Oferujemy możliwość całodziennego, domowego wyżywienia.

Położenie

Gospodarstwo nasze znajduje się w odległości 12 km od Zielonej Góry w kierunku na Żary, Żagań.

Atuty

Gospodarstwo oddalone od zabudowań, a więc cisza i bezpieczeństwo (w całości ogrodzone), las, własny basen, zarybiony staw, sala bilardowa - pingpongowa, boisko do siatkówki, dobra kuchnia, miła domowa atmosfera.

Zapraszamy

Cisza i spokój sprawią, że chętnie powrócą Państwo do nas jeszcze niejeden raz!

hobby

grzybobranie
Las na miejscu (10 m) mieszany z przewagą iglastego. Zbieramy najczęściej: prawdziwki, kozaki, maślaki, kurki i jagody. Gospodyni podpowie, gdzie najlepiej wybrać się na grzyby i kiedy jest ich najwięcej. W obiekcie jest suszarnia do grzybów (na chrust).

polowanie
Polujemy na: sarnę, dzika, daniela i jelenia. Gospodarz jest myśliwym i może zabrać na polowanie jako osobę towarzyszącą. Gospodarstwo znajduje się na teranie obwodu koła łowieckiego, na którym są ambony, wysiadki, zwyżki.

lokalizacja

blisko lasu
Do gospodarstwa przylega bezpośrednio las mieszany z przewagą iglastego. Jest to duży obszar leśny, w którym można zbierać runo leśne. W lasach mamy dukty leśne, które doskonale nadają się na wycieczki piesze czy rowerowe.

położony ustronnie
Gospodarstwo oddalone o 1 km od wsi, oddzielone parkiem z pięknie odbudowanym dworkiem. Czterohektarowe gospodarstwo w całości ogrodzone, z dala od ciągów komunikacyjnych, a więc cisza, spokój i bezpieczeństwo.

udogodnienia

basen odkryty
Na terenie obiektu jest odkryty basen dla gości nieodpłatnie. Profesjonalny basen z uzdatnianą i filtrowaną wodą o wym. 8 x 12 m i gł. 1,6 m. Prz basenie leżaki i zadaszony taras.

boisko sportowe
Posiadamy boisko do siatkówki, natomiast strzyżona trawa stwarza warunki do uprawiania wszelkich innych sportów z piłką i nie tylko.

imprezy integracyjne
Duża jadalnia z nagłośnieniem, parkietem, oświetleniem dyskotekowym, rzutnikiem i ekranem stwarza możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej i każdej innej imprezy okolicznościowej do czterdziestu osób.

wyżywienie w obiekcie
Stołówka na miejscu. Możliwość pełnego wyżywienia: śniadanie w formie szwedzkiego stołu (15 zł) obiad (20 zł) kolacja (15 zł) obiadokolacja (20 zł). Można skorzystać tylko z wybranych posiłków.

wyślij e-mail