Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rozdzielu

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rozdzielu
Telefon
698 30...
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
49
adres
m. Rozdziele, Żegocina, małopolskie

O nas

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rozdzielu oferuje swoje usługi już od początku lat sześćdziesiątych. Także i dzisiaj możemy zaoferować komfortowy nocleg w przepięknych okolicach Beskidu Wyspowego. Chcielibyśmy od razu podkreślić, że prowadzone przez nas schronisko to idealne miejsce na nocleg dla wszystkich miłośników wakacji na łonie natury. Nasz obiekt działa całorocznie. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rozdzielu zaliczane jest do pierwszej klasy obiektów noclegowych tego typu. Naszą ofertę noclegową kierujemy zarówno do osób podróżujących indywidualnie, jak i do większych grup. Oferujemy funkcjonalnie wyposażone pomieszczenia, można skorzystać z bielizny pościelowej naszego schroniska (w takim przypadku wiąże się to z opłatą za jej pranie oraz dezynfekcję). Doba noclegowa w naszym Schronisku Młodzieżowym w Rozdzielu trwa 17:00 do 10:00 następnego dnia. Turyści mogą zdecydować się także na pobyt dzienny w naszym schronisku, pobyt taki jest rozliczany po bardzo przystępnej cenie. Jeśli macie ochotę na nocleg w typowym górskim schronisku, które urządzone jest w drewnie, nasz obiekt na pewno Was nie rozczaruje. Nasze schronisko stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom gości. Także, jeśli jesteście zainteresowani dodatkowymi usługami poza noclegiem, czyli przygotowywaniem posiłków, przewodnictwem, szeroko pojętą eksploatacją naszego obiektu albo wynajmem pomieszczeń, zachęcamy do kontaktu. Na pewno uda nam się ustalić warunki odpowiadające obu stronom. Na życzenie gości możemy zorganizować ognisko lub kulig. Bardzo ważnym atutem naszego schroniska jest jego położenie. Schronisko w Rozdzielu będzie z pewnością znakomitą bazą wypadową dla wszystkich turystów, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z urokami Beskidu Wyspowego oraz Pogórza Wiśnickiego. W pobliżu znajdują sie dobrze oznakowane szlaki piesze oraz rowerowe. Zachęcamy zwłaszcza do odwiedzenia pochodzącego z XV wieku kościoła św. Leonarda w Lipnicy Murowanej, który zalicza się do zabytków światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe120-25/osoba
pokoje4 osobowe220-25/osoba
pokoje5 osobowe420-25/osoba
pokoje9 osobowe120-25/osoba
pokoje10 osobowe120-25/osoba

Obiekt

Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa, jadalnia, świetlica z TV. Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także miejsce na ognisko.

Położenie

W odległości 15 km Limanowa.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane przez cały rok. Organizujemy i zapraszamy na: kolonie letnie, zimowiska.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje czteroosobowe
pokoje wieloosobowe
Obiekt
parking
Ogólnodostępne
kominek
grill
miejsce na ognisko
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
kuchnia wegetariańska
Organizacja imprez
imprezy integracyjne
zielone szkoły
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Pobliskie miejscowości

Żegocina ~2.9 km
Laskowa ~73.6 km

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Łopusze ~ 1.41 km
- Wyciągi Narciarskie Na Kamionnej ~ 2.09 km
- Stacja Narciarska Laskowa - Kamionna ~ 2.17 km
- Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żegocinie ~ 2.42 km
- Cmentarz wojenny z I wojny światowej nr 301 w Żegocinie ~ 2.42 km
- Cmentarz Komunalny w Żegocinie ~ 2.42 km
- Kościół Św. Mikołaja Biskupa w Żegocinie ~ 2.42 km
- Wyciąg przy Bacówce u Wojtka ~ 2.73 km
- Dwór w Laskowej ~ 2.97 km