Ośrodek Wypoczynkowy Rybitwa

adres
ul. Wyzwolenia 15, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
150

O nas

Malowniczo położony w lesie sosnowym Ośrodek Wypoczynkowy Rybitwa znajduje się w urokliwej nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno. Obiekt zlokalizowany jest tylko 100 m od morza i posiada własne zejście na plażę. To właśnie piękna, szeroka, piaszczysta plaża przyciąga co roku do Dźwirzyna wielu spragnionych odpoczynku turystów.

W ośrodku może wypoczywać jednocześnie 150 osób. Do dyspozycji są pokoje przeznaczone dla 2 do 4 osób. Każdy pokój posiada pełen węzeł sanitarny i jest wyposażony w telewizor, czajnik, talerzyki, sztućce i szklanki. W całym ośrodku jest dostęp do sieci Wi-Fi. Obiekt posiada stołówkę, świetlicę oraz siłownię. Samochód można zaparkować na płatnym parkingu. Goście mogą korzystać z obszernego terenu rekreacyjnego, miejsca na ognisko oraz boiska sportowego. Za opłatą udostępniane są rowery. Natomiast dzieci mogą bawić się na placu zabaw. Teren ośrodka jest ogrodzony, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. Obiekt przystosowany jest do pobytu osób niepełnosprawnych. Oferta ośrodka obejmuje turnusy rehabilitacyjne z zakwaterowaniem, pełnym wyżywieniem, opieką medyczną i zabiegami. Podczas turnusu organizowane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz wieczorek taneczny.

Okolica Ośrodka Wypoczynkowego Rybitwa oferuje wiele ciekawych atrakcji. Ścieżki rowerowe i spacerowe, sporty wodne, czy jazda konna to tylko kilka propozycji. W Dźwirzynie nie sposób się nudzić.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe28100-200/pokój
pokoje3 osobowe10150-300/pokój
pokoje4 osobowe10200-400/pokój

Cena 1500-1600 PLN za 2 tygodniowy pobyt od osoby. Dzieci w wieku do 3 lat nocleg 20 PLN. Dodatkowe informacje ceny zależne od terminu pobytu (sezonu).

wyślij e-mail
podobne w okolicy
Pokoje Gościnne Domino Bis
za nocleg od 35 PLN
~0.3 km
Dom Gościnny Marina
za nocleg od 45 PLN
~0.4 km
Dom Gościnny Krystyna
za nocleg od 45 PLN
~0.4 km
Neptuno Resort & Spa
za nocleg od 85 PLN
~0.6 km
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
Pelikan Resort
za nocleg od 53 PLN
~0.3 km
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny Joanna
za nocleg od 75 PLN
~0.4 km
Ośrodek Wczasowy Ania
za nocleg od 60 PLN
~0.4 km
Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Bryza
za nocleg od 64 PLN
~0.5 km
noclegi w okolicy
Dom Wypoczynkowy Riwiera
za nocleg od 40 PLN
~0.9 km
Pokoje Gościnne Akacja Resko
za nocleg od 25 PLN
~1.0 km
Ośrodek Wczasowy Słoneczko
za nocleg od 25 PLN
~1.0 km
Kwatery Prywatne M. Szulc
za nocleg od 25 PLN
~1.1 km