Ośrodek Wypoczynkowy Rybitwa

Ośrodek Wypoczynkowy Rybitwa
Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
ul. Wyzwolenia, Dźwirzyno, zachodniopomorskie
za nocleg od
50 PLN
liczba miejsc
150

O nas

Malowniczo położony w lesie sosnowym Ośrodek Wypoczynkowy Rybitwa znajduje się w urokliwej nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno. Obiekt zlokalizowany jest tylko 100 m od morza i posiada własne zejście na plażę. To właśnie piękna, szeroka, piaszczysta plaża przyciąga co roku do Dźwirzyna wielu spragnionych odpoczynku turystów.

W ośrodku może wypoczywać jednocześnie 150 osób. Do dyspozycji są pokoje przeznaczone dla 2 do 4 osób. Każdy pokój posiada pełen węzeł sanitarny i jest wyposażony w telewizor, czajnik, talerzyki, sztućce i szklanki. W całym ośrodku jest dostęp do sieci Wi-Fi. Obiekt posiada stołówkę, świetlicę oraz siłownię. Samochód można zaparkować na płatnym parkingu. Goście mogą korzystać z obszernego terenu rekreacyjnego, miejsca na ognisko oraz boiska sportowego. Za opłatą udostępniane są rowery. Natomiast dzieci mogą bawić się na placu zabaw. Teren ośrodka jest ogrodzony, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. Obiekt przystosowany jest do pobytu osób niepełnosprawnych. Oferta ośrodka obejmuje turnusy rehabilitacyjne z zakwaterowaniem, pełnym wyżywieniem, opieką medyczną i zabiegami. Podczas turnusu organizowane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz wieczorek taneczny.

Okolica Ośrodka Wypoczynkowego Rybitwa oferuje wiele ciekawych atrakcji. Ścieżki rowerowe i spacerowe, sporty wodne, czy jazda konna to tylko kilka propozycji. W Dźwirzynie nie sposób się nudzić.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe28100-200/pokój
pokoje3 osobowe10150-300/pokój
pokoje4 osobowe10200-400/pokój

Cena 1500-1600 PLN za 2 tygodniowy pobyt od osoby. Dzieci w wieku do 3 lat nocleg 20 PLN. Dodatkowe informacje ceny zależne od terminu pobytu (sezonu).

Pokoje

Pokoje z łazienkami. W pokojach: czajnik bezprzewodowy, TV, sztućce, naczynia.

Obiekt

Do dyspozycji gości: dostęp do internetu, świetlica. Na terenie obiektu: wypożyczalnia rowerów, parking płatny. Obiekt jest: na terenie ogrodzonym, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Atrakcje w obiekcie

Dla aktywnych: siłownia, teren rekreacyjny, boisko sportowe. Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Do dyspozycji gości stołówka.

Położenie

Obiekt położony jest: w lesie sosnowym, blisko plaży. Do morza 100 m.

Zapraszamy

Organizujemy i zapraszamy na turnusy rehabilitacyjne.

podobne w okolicy
ośrodki wypoczynkowe w okolicy
noclegi w okolicy