Willa Pod Modrzewiami

Willa Pod Modrzewiami

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Modrzewiowa, Łagów, lubuskie
za nocleg od
40 PLN
liczba miejsc
11

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty4 osobowe1160-200/apartament
pokoje2 osobowe280-120/pokój

Pokoje

Oferujemy 2 pokoje 2-3-osobowe z aneksem kuchennym położone na parterze. Każdy z nich posiada wyjście na samodzielny, zadaszony tarasik z ogródkiem. Na piętrze oferujemy 2-osobowy pokój z aneksem kuchennym i balkonem z widokiem na jezioro.

Apartamenty

Na pierwszym piętrze naszej willi znajduje się 5-osobowy, rodzinny apartament. Składa się on z 2 pokoi z aneksem kuchennym i łazienki.

Obiekt

W ogrodzie istnieje możliwość grillowania.
Oferta jest ważna tylko od 1 maja do 31 sierpnia.

Położenie

Willa Pod Modrzewiami położona jest na skraju lasu na wysokiej, 20-metrowej skarpie nad Jeziorem Łagowskim. Do jeziora w linii prostej jest ok. 50 m. Wzdłuż linii brzegowej jeziora, tuż pod nasza willa znajdują się liczne pomosty wędkarskie.

Dojazd: z trasy krajowej 2 skręcić w Poźrzadle w stronę Łagowa, jechać 4 km malowniczą drogą przez las. Za szyldem ŁAGÓW skręcić w prawo w ul. Lipową, przeciąć ul. Podgórna przy "Hotelu pod Żaglami" i wjechać dalej prosto w ul. Modrzewiową do skarpy nad jeziorem. Najbliższy zjazd z autostrady A2 znajduje się w Torzymiu.

Zadowoleni klienci o nas


Wspaniały wypoczynek,właściciele bardzo mili i serdeczni,pokoje czyste zadbane,pełna prywatność, idealne położenie nad jeziorem, a zarazem blisko centrum. przyjeżdżam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.
Polecam serdecznie. Gospodarze bardzo mili, uczynni. Czysto i schludnie. Pełna prywatność. Polecam dla rodzin z dziećmi pokoje na parterze z wyjściem do ogrodu.