Apartamenty Paulińskie

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
Most Pauliński, Toruń, kujawsko-pomorskie
za nocleg od
60 PLN
liczba miejsc
12

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty5 osobowe2300-320/apartament

Apartamenty

Apartamenty 5-osobowe.

Na apartament składa się: 2 pokoje, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka.

Obiekt

Przy kamienicy znajdują się miejsca parkingowe, a 20 m od obiektu strzeżony parking. Akceptacja zwierząt domowych.
Apartament Pauliński znajduje się w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum Torunia.

Atrakcje w pobliżu

Toruń to jedyne na północy Polski miasto z zachowanymi oryginalnymi zabytkami, których historia sięga XIII w. Najważniejsze zabytki godne zwiedzenia to m.in.: Ratusz i Stary Rynek, Kościół Mariacki, Dom Mikołaja Kopernika, a także mury i bramy miejskie. Obok gotyckich zabytków Toruń oferuje atrakcje turystyczne takie jak: Muzeum Piernika, Dom Legend Toruńskich czy Planetarium.

Położenie

Apartamenty Paulińskie znajdują się w sercu Toruńskiej Starówki przy ul. Most Pauliński 1. Historycznie ten średniowieczny most zbudowany został na fosie, przez która przepływała rzeka Postolec, a jego zadaniem było łączenie Starego i Nowego Miasta. Aktualnie przepływa tędy rzeka Struga Toruńska. Apartament Pauliński znajduje się w zabytkowej XIX w. kamienicy zlokalizowanej 200 m od Pomnika Mikołaja Kopernika oraz 150 m od Rynku Starego Miasta.

Zadowoleni klienci o nas


wymarzona baza noclegowa. Centrum miasta, wszędzie blisko, piękne pokoje. Przystępna cena. Dodatkowa korzyść to fakt że właścicielka apartamentów jest przewodnikiem turystycznym i chętnie udziela informacji co warto i co trzeba zobaczyć w czasie pobytu w Toruniu. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić do Torunia bo 3 dni to mało na szczegóły. Nocleg na pewno u Pani Małgosi w cudownych apartamentach Paulińskich. Gorąco polecam. Sosnowiec
podobne w okolicy
apartamenty w okolicy
noclegi w okolicy