Park Pokoje

adres
ul. Kresowa 7, Police, zachodniopomorskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
30

O nas

Witamy Państwa w naszym obiekcie, położonym w sosnowym parku, co nadaje mu niepowtarzalnego uroku. Oferujemy pięćdziesiąt miejsc noclegowych w dziewiętnastu pokojach i jednym apartamencie. Pokoje są jasne i przestronne, wyposażone w wygodne łóżka z pościelą, stoliki i krzesła, niektóre również w telewizor. W cenie noclegu zapewniamy ręczniki i dostęp do internetu. Na każde sześć pokoi przypada jedna łazienka z prysznicami i umywalkami oraz oddzielnie toaleta. Apartament może pomieścić pięć osób, posiada osobne wejście, łazienkę i kuchnię, i przeznaczony jest do wynajmu długoterminowego. Gościom wynajmującym pokoje udzielamy rabatu na dania z karty w naszej restauracji, a po wcześniejszym zgłoszeniu oferujemy także całodzienne wyżywienie.

Park Pokoje to dobre miejsce do organizowania konferencji, szkoleń i innego typu spotkań. Obiekt posiada salę konferencyjną o powierzchni 40 m2, wyposażoną w ekran, projektor i flipchart. Dodatkowo możemy zagwarantować catering z naszej restauracji i noclegi w naszych pokojach, a dla Gości zmotoryzowanych – parking na terenie posesji.

Zapraszamy do Restauracji Włoski Ogród, mieszczącej się zaledwie siedemdziesiąt metrów od głównego budynku. Specjalizujemy się w kuchni śródziemnomorskiej, a nasze menu zawiera dania mięsne i bezmięsne, dania dla dzieci, kilka rodzajów pizzy oraz napoje gorące i zimne. W Restauracji organizujemy imprezy okolicznościowe – rodzinne i firmowe. Duża sala o powierzchni 160 m2 oraz duże patio z widokiem na sosnowy park, to doskonałe miejsce na urządzenie ważnego spotkania, przyjęcia czy bankietu. Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzenia, od ustawienia stołów i przybrania sali, po indywidualnie dobrane menu i obsługę kelnerską. Państwa wizja wydarzenia i nasze doświadczenie z pewnością zaowocują niepowtarzalną uroczystością, która na długo zostanie w pamięci.

Obiekt Park Pokoje położony jest w parku sosnowym, w spokojnej części Polic, co daje gwarancję niezmąconego wypoczynku. Odpoczną tu zarówno uczestnicy wesela czy konferencji, jak i turyści szukający ucieczki od hałasu dużego miasta. Okolica to malownicze tereny, bogate w atrakcje przyrodnicze i obszary ochrony przyrody - Puszcza Wkrzańska z unikatowym rezerwatem przyrody nad jeziorem Świdwie, przepiękne rozlewisko Odry - Roztoka Odrzańska, jezioro Dąbie oraz Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty5 osobowe1175/apartament
pokoje1 osobowe849/pokój
pokoje2 osobowe1179/pokój
pokoje3 osobowe290/pokój
pokoje4 osobowe1120/pokój

Dzieci w wieku do 5 lat nocleg gratis.
Zameldowanie od 14.00 do 20.00, wymeldowanie do 11.00.
Akceptujemy karty płatnicze.

wyślij e-mail