zamki & dwory & pałace Szczawnica

 • Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica
  ceny od
  64 PLN
  za nocleg
  Niedzica
  liczba miejsc: 204
  Zapraszamy serdecznie na Camping** Polana Sosny, laureat konkursu "Mister Camping" 2012. Pole usytuowane jest nad brzegiem Dunajca, dysponuje miejscami postojowymi dla przyczep campingowych i samochodów typu Camper.Opłaty na polu kempingowym za dobę: osoba dorosła 8 PLN, dziecko 6 PLN, rozbicie...
Komfortowe noclegi w pałacu – to możliwe w Szczawnicy

Szukając noclegu w miejscu stylowym i komfortowym, znajdziemy obiekt na wzór zamku w pobliżu Szczawnicy. Konkretnie mieści się on w Niedzicy (ul. Kanada) ok. 20 km od Szczawnicy. Obiekt oferuje pokoje, studia oraz apartamenty, w sumie ponad 100 miejsc noclegowych. Goście mogą wypoczywać w komfortowych wnętrzach, korzystać z siłowni, minigolfa, rowerów i kortów tenisowych. Otrzymują także zniżki na saunę, jacuzzi i wiele innych atrakcji.

Warownie nad Jeziorem Czorsztyńskim - atrakcje w pobliżu Szczawnicy

Na liście obowiązkowych miejsc do zobaczenia należy zamek w Niedzicy – piękny zarówno wiosną jak i podczas złotej jesieni, kiedy nad wodą jeziora unosi się mgła. Niemalże naprzeciwko niego zamek w Czorsztynie, który pamięta czasy Kazimierza Wielkiego. Zamki i ich malownicza okolica stała się jednym z ulubionych przystanków podczas wędrówek turystów w Pieniny.