noclegi 11 Listopada Sandomierz

 • Ośrodek Wypoczynkowy Lotnik
  ceny od
  30 PLN
  za nocleg
  Staszów
  liczba opinii: 7
  liczba miejsc: 150
  W naszym Ośrodku możemy zakwaterować 120 osób w apartamentach i pokojach dwu do sześcioosobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Dwie połączone ze sobą sale dają możliwość zorganizowania przyjęcia dla 300 osób. Przy obiekcie znajduje się parking dla samochodów i autokarów.

 • U Dorotki
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba miejsc: 14
  W naszym obiekcie posiadamy 14 miejsc noclegowych. Goście mają do wyboru pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę i telewizję. Niektóre pokoje są dodatkowo wyposażone w osobny aneks kuchenny. Oferujemy parking na terenie zamkniętej posesji.
 • Apartamenty Pod Klonem
  ceny od
  50 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba miejsc: 8
  Oferujemy trzy przytulnie urządzone apartamenty. Niebieski i Zielony przeznaczone są do wypoczynku 3-5 osób, natomiast Biały to idealna propozycja dla pary lub 3-osobowej rodziny z dzieckiem. Każdy z nich posiada własną łazienkę. Udostępniamy Wi-Fi. W ofercie parking.
 • Mieszkanie w Sandomierzu
  ceny od
  40 PLN
  za nocleg
  Sandomierz
  liczba miejsc: 2
  W naszym obiekcie posiadamy 12 miejsc noclegowych. W mieszkaniu do dyspozycji gości jest: kuchnia, 2 pokoje i łazienka. W ogrodzie znajduje się mały plac zabaw dla dzieci i altana z grillem. Na terenie posesji jest miejsce parkingowe.