Baza Noclegowa GOSiT

Baza Noclegowa GOSiT
Telefon
698 30...
adres
ul. Opolska, Zawadzkie, opolskie
za nocleg od
20 PLN
liczba miejsc
36

O nas

Dlaczego warto spędzić wakacje w Zawadzkiem? Otóż, nasza miejscowość ma wysoce rozwiniętą gałąź turystyczną i swoim wczasowiczom zapewnia szereg różnego rodzaju atrakcji turystycznych.

Oczywiście, kluczową kwestią wakacji w Zawadzkiem jest jej baza noclegowa. Najprężniej w całej Gminie funkcjonuje w tym zakresie nasz Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki, który przybywającym do niego wczasowiczom zapewnia niedrogi nocleg. GOSIT ma do zaoferowania przyjezdnym aż 14 pokoi 1, 2, 3 i 4 osobowe. W każdym z nich znajdują się wygodne łóżka, oraz stolik. GOSIT jest wprost idealnym miejscem na szkolne wycieczki, czy Kolonie. W okresie wakacyjnym na przybyłe do Ośrodka dzieci i młodzież czeka ściśle przystosowany do potrzeb i przede wszystkim ciekawy harmonogram zajęć, dzięki którym wczasowicze zdecydowanie nie będą się tutaj nudzić. Odbywa się tu także szereg ciekawych imprez, takich jak Wakacje z GOSIT-em, Dni Gminy Zawadzkie, czy Święto Placka.

W pobliżu pełno atrakcji takich jak zabytkowe domy i kościółki, które zdecydowanie doceni każdy entuzjasta zwiedzania. Ponadto, w Zawadzkiem turysta może oddać się w pełni turystyce wodnej, ze względu na położenie miejscowości w dorzeczu rzeki Mała Panew, nazywanej przez mieszkańców "Opolską Amazonką". W naszej miejscowości znajduje się prawdziwa stanica kajakowa, która połączona jest ze specjalnym miejscem do wypoczynku, w którym można zorganizować prawdziwy biwak, albo schronić się przez kiepską pogodą. W Zawadzkiem wysoce rozwinięta jest także turystyka rowerowa. Istnieją tutaj liczne wypożyczalnie sprzętu, dzięki którym każdy turysta może ruszyć w niezapomnianą przygodę po tutejszych atrakcyjnych szlakach rowerowych. Długość tras rowerowych na obszarze leśnym gminy wynosi całe 65 km. Oczywiście, mogą one służyć turystom również jako szlaki piesze.

GOSIT jest zdecydowanie miejscem dla Ciebie jeśli chcesz poznać nowych ludzi w Twoim wieku, zawrzeć przyjaźnie na całe życie i wspaniale spędzić ten niezwykły wakacyjny czas." W Zawadzkiem można także dobrze zjeść. Znajdują się tu liczne karczmy, restauracje, bary, czy pizzerie, dosłownie do koloru do wyboru, zatem zdecydowanie każdy odnajdzie tutaj swoją żywieniową przystań.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 osobowe120/pokój
pokoje2 osobowe50/osoba
pokoje3 osobowe100/pokój
pokoje4 osobowe25/osoba

Dodatkowe informacje: ceny do negocjacji (do uzgodnienia).

Obiekt

Obsługa grup zorganizowanych.

Atrakcje w obiekcie

Do dyspozycji gości sauna. Dla aktywnych: siłownia, hala sportowa.

Gastronomia

Do dyspozycji gości: kawiarnia. Oferujemy: możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Rodzaj oferty
pokoje dwuosobowe
pokoje trzyosobowe
pokoje czteroosobowe
Posiłki i napoje
wyżywienie w obiekcie
Basen i odnowa biologiczna
sauna
siłownia
Oferta dla
grupy
rodziny
pary
single

Pobliskie miejscowości

Strzelce Opolskie ~16.6 km
podobne w okolicy
usługi noclegowe w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Cmentarz Katolicki w Zawadzkich ~ 621 m
- Kościół Świętej Rodziny w Zawadzkich ~ 621 m
- Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zawadzkich ~ 980 m