Agroturystyka - Pokoje Gościnne Leśniakówka

Agroturystyka - Pokoje Gościnne Leśniakówka

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
703 400 440, 708 477 500
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 600 215 170
adres
m. Glichów, Wiśniowa, małopolskie
za nocleg od
25 PLN
liczba miejsc
16

O nas

W Beskidzie Makowskim pod stokiem Glichowca i Kamiennika Północnego znajduje się mała wioska Glichów. W tej malowniczej miejscowości, leżącej zaledwie 35 km od Krakowa, położone jest gospodarstwo Leśniakówka. To miejsce zlokalizowane w spokojnej i zacisznej okolicy lasów gwarantuje spokojny wypoczynek i relaks z dala od miejskiego szumu. Leśniakówka to gospodarstwo ekologiczne, w którym korzysta się z założeń alternatywnej gospodarki rolnej. To miejsce podzielone na dom pod lasem, starą wozownie i starą stodołę. W domu pod lasem można znaleźć nocleg w dwóch sypialniach z balkonami, znajdującymi się na piętrze. Na parterze do dyspozycji Gości jest kuchnia, jadalnia oraz salon z kominkiem. Zakwaterowanie znajdzie tutaj 4 dorosłych i 3 dzieci. Jest tu także letni taras. W starej wozowni do dyspozycji Gości są 4 sypialnie, łazienka (na piętrze), kuchnia, 90-metrowy salon z kominkiem oraz druga łazienka (parter). W wozowni może wypoczywać 8 osób dorosłych i 4 dzieci. Stara stodoła natomiast to miejsce zabaw. Gwarantujemy dostęp do darmowego dostępu do internetu. Oprócz noclegu proponujemy również smaczne i ekologiczne posiłki z kuchni domowej. Mamy dla Państwa miód prosto z pasieki i owoce zerwane z drzew naszego sadu. Zajmujemy się również organizacją imprez i prowadzeniem warsztatów. W Leśniakówce można wziąć udział w warsztatach jogi, rozwoju osobistego czy spotkaniach ze sztuką, dzięki której uwalniamy swoją kreatywność. W obiekcie można oddać się hucznej zabawie podczas ognisk czy zimowych imprez do białego rana. Lokalizacja Glichowa w paśmie Beskidu Makowskiego pozwala na liczne wycieczki pieszymi szlakami turystycznymi. W Paśmie Glichowca możemy udać się niebieskim szlakiem turystycznym, wiodącym aż od Myślenic do Poznachowic Górnych. Odnajdziemy tu także żółty szlak z Kornatki do Przełęczy Suchej. Przez pasmo Kamiennika Północnego przebiega natomiast żółty szlak, prowadzący z Dobczyc na Łysinę i zielony z Myślenic do Schroniska PTTK na Kudłaczach.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje3 osobowe275-225/pokój
pokoje4 osobowe1100-300/pokój
domki letniskowe6 osobowe1150/domek

Cena za nocleg 25-75 PLN. Oferujemy atrakcyjne zniżki przy dłuższych pobytach.

Domki

Na domek składa się: salon, kuchnia, łazienka, 2 sypialnie.

Obiekt

Na terenie obiektu parking. Na terenie obiektu także: altana ogrodowa, możliwość grillowania.

Atrakcje w obiekcie

Dla dzieci plac zabaw.

Gastronomia

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Zadowoleni klienci o nas


Wspaniałe, urocze miejsce. Gospodyni wyjątkowa. Kuchnia pyszna i zaskakująca. Dziękuję. Wrócimy tam z pewnością.K.
Kasiu, stworzyłaś/stworzyliście piękne i dobre miejsce na ziemi. Wracam z ochotą ... po raz pierwszy WRACAM. i dziękuję Ci za ciepło jakie dajecie - nie wspomnę o dodatkowych kilogramach, które sama zabrałam bo jak tu się oprzećtakiej kuchni!
Witaj Kasiu:) jeździliśmy do Was od lat, zawsze spotykalismy się z rodzinną atmosferą, przyjeżdżaly z nami różne osoby, znajomi,przyjaciele,rodzina.Kończył sie pobyt :( nie chciało się wyjeżdżać. Jest to miejsce cudowne,relaksujące, chce się wracać i powrócimy :) Pozdrowienia dla Marysi i Józka za okazaną gościnność, życzliwość..