Agroturystyka Książę Bogusław X

adres
Łącko 20, zachodniopomorskie
za nocleg od
65 PLN
liczba miejsc
10

O nas

Agroturystyka Książę Bogusław X to wyjątkowe i historyczne miejsce, w którym jak głosi powtarzana od wielu lat legenda, mieszkał i żył do 18 roku życia książę Bogusław X Wielki, a jego wychowawcą był znakomity polski kronikarz Jan Długosz.

Agroturystyka posiada 2 pokoje 3 osobowe i pokój 4 osobowy. Pokoje są wyposażone w łazienki, w obiekcie funkcjonuje bezprzewodowy internet Wi-Fi. Agroturystyka zapewnia swoim gościom wyżywienie przygotowywane w oparciu o domowe receptury, potrawy zaliczają się do tradycyjnej kuchni polskiej. Serwowane są śniadania i obiadokolacje, a dla dzieci przewidziano zniżki.

W ośrodku jest możliwość udziału i pomocy w pracach gospodarskich. Dla dzieci przygotowano huśtawki, dorośli mogą skorzystać z bilardu, łódki albo spróbować jazdy konnej. Na terenie obiektu można zorganizować ognisko, jest specjalnie wyznaczone do tego miejsce. Agroturystyka zapewnia zmotoryzowanym gościom parking. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, w odległości ok. 150 m jest jezioro Wicko oraz stawy pełne ryb – w obu miejscach można wędkować.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje3 osobowe265/osoba
pokoje4 osobowe165/osoba

Dzieci w wieku do 2 lat bezpłatnie.

wyślij e-mail