Przyczepa na Kempingu Kaper

Telefon
698 30...
adres
ul. Kaperska, Chałupy, pomorskie

O nas

Chałupy leżące na Półwyspie Helskim to wspaniałe miejsce na nocleg. Zakwaterowanie znajdą tu również miłośnicy przyczep kempingowych. Chałupy to niewielka miejscowość, szczególnie lubiana i ceniona przez kitesurferów oraz windsurferów korzystających z doskonałych warunków panujących na Zatoce Puckiej.

Przyczepa na Kempingu Kaper to propozycja dla turystów, którzy nie wyobrażają sobie wakacji inaczej niż w przyczepie kempingowej. Przyczepa znajduje się przy głównej ulicy biegnącej przez Chałupy. Obiekt jest przygotowany dla 4 osób. Na wyposażeniu są 2 sypialnie, w tym jedna zamykana, kuchnia (kuchenka gazowa, czajnik, sztućce, garnki, komplet naczyń dla 4 osób, zlewozmywak, lodówko-zamrażarka), łazienka i toaleta. W przyczepie jest również telewizja, radio oraz grill do dyspozycji wczasowiczów, w przedsionku mieści się stół z krzesłami.

Chałupy to prawdziwy raj dla wszystkich miłośników surfowania, jest tu kilka szkół i ośrodków nauki tych sportów wodnych, nie brakuje również wypożyczalni sprzętu. W niewielkiej odległości jest kilka punktów gastronomicznych.

Atrybuty / atuty / ważne informacje

Lokalizacja
blisko morza

Pobliskie miejscowości

Władysławowo ~5.9 km
podobne w okolicy
kempingi w okolicy
noclegi w okolicy

Poszukiwane miejsca w okolicy

- Stacja Kolejowa Chałupy ~ 1.89 km
- Kościół Św. Anny we Władysławowie ~ 2.09 km