Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Frater

Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Frater

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 692 066 942
adres
ul. Dworcowa, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Obiekt

- organizowanie pielgrzymek, wycieczek oraz wypoczynku

- specjalna oferta Świat Zieleni - wycieczki do najpiękniejszych ogrodów świata

- wynajem luksusowych autokarów i minibusów

- turystyka biznesowa

- obsługa grup i instytucji

BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW!!!

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

16 lat w służbie klientom!

Zadowoleni klienci o nas


Byłam uczestniczką wycieczki "Via Baltica" - Litwa, Łotwa, Estonia. Cudowne chwile, widoki itd. pozostaną na długo w mej pamięci. Wspaniały pilot wycieczki - Pan Piotr Stankowski oraz przemili Panowie kierowcy. Dziękuję za wszystkie miłe słowa, no i za uśmiech!!!!
Byłam uczestnikiem "piegrzymki marzeń" Francja - Hiszpania - Portugalia . Chcę wyrazić swoje duże zadowolenie z organizacji tej pielgrzymki. Zorganizowana pod każdym względem bardzo profesjonalnie, program bardzo bogaty ale nie męczący, hotele na dobrym poziomie. A szczególne uznanie chciałam wyrazić dla pana Wojtka - pilota grupy. Pan Wojtek to osoba o wielkiej kulturze osobistej i niesamowitej wiedzy o miejscach w których dane nam było pielgrzymować. Pierwszy raz zdarzyło mi się że pilot rozliczył się bardzo uczciwie z pobrnej zaliczki. Dziękuję bardzo,
Cudowne 8 dni na Bałkanach[Budapeszt,Sarajewo,Medjugorie.Mostar,Dubrownik, Split ,Zagrzeb,Marija Bistrica]Wspaniała p.Agnieszka-pilot,profesjonalna,świetnie przygotowana.Wspaniali kierowcy z Janowa,nowiutki mercedes.Program świetnie zrealizowany z nawiązką .Życzę każdemu takiego wyjazdu i takiego biura jakim jest FRATER z Bydgoszczy.Wielkie dzięki.
niesamowita podróż po Ziemi Swiętej pod fachową opieką Pana Bogusława. świetnie przygotowany merytorycznie. W przepiękny, duchowy nastrój wprowadził nas w klimat czasów Jezusa. Pozwoliło to nam wszystkim odnaleźć Zbawiciela w naszych sercach. Myślę, że dla całej płockiej grupy były to niezapomniane chwile. Dziękujemy.
Bardzo udana pielgrzymka do Guadelupe w 10/2012, wspaniały , bardzo dobrze przygotowany przewodnik po Meksyku Pan Grzegorz Mroziński, o Amereyce środkowej i południowej wiedział wszystko( na 6+). Ksiadz Przemysław i Pani Maria -pilotka również bardzo dobrze wywiazali sie z obowiązków. Meksyk jest cudownym krajem, do którego chciałoby się wrócić na dłużej.
Biuro Frater to biuro wiarygodne.Szkoda tylko,że podstawiono nam bardzo niewygodny autokar z zepsutą klimatyzacją.Dzięki kierowcy p.Krzysiowi,nie podusiliśmy się.Właśnie wróciliśmy z wycieczki Chorwacja-Włochy.Z Fraterem podróżujemy dość często. Takich pilotów jak p.LARYSA,spotyka się tak rzadko.Wspaniały pilot z tej Kobiety. Przesympatyczna osoba o ogromnej wiedzy.Pani LARYSO dziękujemy za 9 wspaniale spędzonych z Panią dni.Zadbała Pani o najdrobniejszy szczegół tej wycieczki.Polecamy wyprawy z p.Larysą.