Rancho Faragé

adres
Dzierżęcin, Postomino, zachodniopomorskie
za nocleg od
48 PLN
liczba miejsc
20

O nas

Rancho Faragé zlokalizowane jest pod lasem na skraju wsi na jednym z nadmorskich wzgórz. To także, poza apartamentami i domkami dla gości, przepięknie urządzone ogrody, których powierzchnia wynosi ok. 3 ha.

Domek Lavendula ma powierzchnię ponad 150 m2, obiekt i wnętrze zaaranżowane są w stylu francuskim, latem można korzystać z basenu. W domku z klimatycznym kominkiem można zakwaterować 8 osób, jest możliwość dodatkowych 4. Domek posiada taras, gdzie można przyjemnie wypoczywać.

Dębówka to piętrowy domek studio z rozległym ogrodem, drewnianym tarasem, meblami ogrodowymi z drewna oraz mnóstwem zieleni wokół. Domek posiada letni basen, murowany grill, drewnianą huśtawkę. Na piętrze mieści się aneks kuchenny z jadalnią, 2 sypialnie, 2 łazienki, salon.

Apartament Hortensjowo o powierzchni ok. 45 m2 składa się z kuchni, saloniku, sypialni, łazienki. Zarówno apartament, jak i otaczająca go ogrodowa roślinność, utrzymane są w staro-angielskim klimacie. Od strony lasu dom posiada duży taras. Przy obiekcie mieści się ogrodowa altanka i komplet mebli wypoczynkowych, w sezonie letnim do dyspozycji gości jest basen.

Apartament Bociankowo jest 2 pokojowy (lub 1 pokojowy z dodatkowym sypialnym aneksem) z łazienką i tarasem. Można w nim ugościć 2-7 osób.

Atutem Rancha Farage są wspaniałe ogrody tematyczne i staw – wszystko to tworzy w tym miejscu niesamowity klimat. Na ranchu hodowane są alpaki, drób ozdobny oraz konie arabskie, ponadto obiekt prowadzi pensjonat dla koni. Ośrodek wypożycza rowery i sprzęt do wędkowania.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
apartamenty2 pokojowe2150-190/apartament
pokoje2 osobowe150-90/osoba
domki całoroczne6 osobowe1290-360/domek
domki całoroczne8 osobowe1390-490/domek

Szczegółowy cennik:
Ceny dotyczą pobytu min. 7 dni.
Krótkie terminy - ceny indywidualne.
Doba hotelowa od 14.00 do 10.00 w dniu wyjazdu.
Domek "LAVENDULA"
Dom z wyposażeniem dla 6 osób + kominek + taras + grill 390-490 PLN/doba
z możliwością rozszerzenia do 12 osób.
Domek "DĘBÓWKA"
Dom z wyposażeniem dla 6 osób + kominek + taras + grill 290-360 PLN/doba.
Apartament "HORTENSJOWO"
Ok. 45 m2, w oryginalnym staroangielskim stylu 150-290 PLN/doba.
Apartament "BOCIANKOWO"
150-290 PLN/doba.