Dom Inżyniera

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
Łubniany, opolskie
za nocleg od
30 PLN
liczba miejsc
24

O nas

Dom Inżyniera to obiekt oferujący usługi noclegowe dla pracowników firm. Położony jest w miejscowości Łubiany, w odległości 17 km od Elektrowni Opole w Brzeziu. Dojazd do Elektrowni zajmuje około 15 minut jazdy samochodem. W pobliżu supermarket oraz stacja benzynowa.

Do dyspozycji jest trzypoziomowy budynek mieszkalny. Na parterze mieszczą się 2 duże pokoje, bardzo duża kuchnia z jadalnią oraz łazienka. Kuchnia wyposażona jest w piec, palniki gazowe, lodówkę oraz akcesoria kuchenne. W łazience znajduje się wanna, prysznic, umywalka, toaleta oraz pralka. Na pierwszym piętrze urządzono 3 obszerne pokoje oraz łazienkę. Jeden z pokoi ma wyjście na taras. Wyposażenie łazienki obejmuje wannę, prysznic i brodzik. Poddaszu znajdują się 2 niewielkie pokoje oraz strych. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor. W całym obiekcie jest zasięg bezprzewodowego Internetu Wi-Fi. Budynek posiada centralne ogrzewanie węglowe.

Obiekt usytuowany jest na długiej, wąskiej działce. Za domem znajduje się bezpieczny, ogrodzony parking zamykany na noc. Dodatkowo możliwość garażowania samochodów w oddzielnym garażu. Posesji pilnuje pies.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN]
pokoje2 osobowe230/osoba
pokoje4 osobowe530/osoba

Pokoje

W pokojach bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).

Obiekt

Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki, kuchnia z pełnym wyposażeniem.

Na terenie obiektu parking ogrodzony.

Pobliskie miejscowości

Opole ~12.9 km
podobne w okolicy
hotele w okolicy
noclegi w okolicy