Motel Benzol

UWAGA! Aby uzyskać bezpłatny dostęp do pełnych danych teleadresowych sprawdzonych ofert ( noclegi ) pobierz naszą darmową aplikację mobilną.

Kontakt: Centrum Informacji Meteor,
czynne w dni robocze: 8.00 - 16.00
708 477 500, 708 477 507
(cena za minutę połączenia 2,58 zł brutto)
tel. kom. 662 589 694
adres
m. Jakać Dworna, Śniadowo, podlaskie
za nocleg od
35 PLN
liczba miejsc
26

O nas

Motel Benzol oferuje wygodne i tanie noclegi w pokojach 1, 2 i 3-osobowych. Doba noclegowa zaczyna się w naszym motelu o godzinie 14.00, a kończy o 10.00 dnia następnego. Zmotoryzowani Goście mogą zostawić swój samochód na terenie bezpiecznego, ogrodzonego parkingu. Zapraszamy również do naszej restauracji, w której serwujemy smaczne i pożywne posiłki. Organizujemy również wszelkie imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela).

Nasz motel zlokalizowany jest przy Stacji Paliw Benzol, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 677, która łączy Łomżę z Ostrowią Mazowiecką. Jakać Dworna to mała, urokliwa wieś w województwie podlaskim. Do Łomży z naszego obiektu jest około 18 km. Można tam zwiedzić późnogotycką katedrę św. Michała, zespół klasztorny OO Kapucynów, Pałac Biskupi pochodzący z 1925 roku wybudowany w stylu neoklasycystycznym czy też zabytkową wieżę ciśnień. Uroku miastu dodają zabytkowe kamieniczki na Starym Rynku. Aby poobcować trochę z naturą warto wybrać się do Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Można również zwiedzić oddaloną o około 25 km Ostrołękę, która stanowi ośrodek przemysłu energetycznego (Zespół Elektrowni Ostrołęka), budowlanego, spożywczego oraz celulozowo-papierniczego. Ostrów Mazowiecka położony jest około 20 km od naszego motelu. Jest to piękne miasto leżące wśród lasów Puszczy Białej, tuż przy trasie na Mazury. Szczególnym powodzeniem wśród turystów cieszy się tamtejsza trasa rowerowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego.

Ceny - informacja dodatkowa

oferujemy rodzaj liczba cena [PLN] cechy
pokoje2 osobowe670-80/pokójmożliwość dostawek
pokoje3 osobowe3105-120/pokój

Akceptujemy karty płatnicze.

Pokoje

Pokoje z łazienkami.

Niektóre pokoje z łóżkami małżeńskimi.

W pokojach TV.

Obiekt

Na terenie obiektu parking.

Gastronomia

Liczba miejsc w lokalu: 120.

Oferujemy możliwość pełnego wyżywienia: śniadania, obiady, kolacje.

Położenie

W pobliżu stacja paliw.

Zapraszamy

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pobytu spełni Państwa oczekiwania.