liczba miejsc: 10
Nocleg + wyżywienie 120 PLN.
Wyposażenie pokoi: łóżka + materace + pościel + ręczniki + stół + krzesła + komoda (niektóre z pokoi mają fotele bądź sofę).
| oferujemy | rodzaj | liczba | cena [PLN] |
|---|---|---|---|
| pokoje | 2 osobowe | 2 | 100-200/pokój |
| pokoje | 3 osobowe | 2 | 150-300/pokój |
Serdecznie zapraszamy do Uroczyska Kożuchowski Młyn!
Zabudowania Uroczyska położone są na 20-hektarowej polanie otoczonej lasami, których runo obfituje w poziomki, jagody oraz grzyby. Szerokie leśne dukty są idealnym miejscem wypraw rowerowych (rowery na miejscu), spacerów, jak również przejażdżek konnych.
Jeżeli jeszcze nie mieliście Państwo okazji jeździć konno, u nas możecie to zmienić!Uczymy jazdy konnej na zrównoważonych koniach. Dla chętnych organizujemy przejażdżki bryczką, a zimą saniami.
Serwujemy dania kuchni polskiej i światowej, smacznie i zdrowo, gdyż większość produktów pochodzi z okolicznych gospodarstw, bądź z naszego sadu, który jest doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu. W sadzie jest przygotowane miejsce na ognisko, jak również do grillowania. Brama ogrodu otwiera się na jezioro oraz szeroki pomost, z którego można łowić ryby, w jakie obfituje jezioro, regularnie zarybiane szczupakiem, linem, węgorzem i amurem. Wędkarzy żądnych przygód zapraszamy nad staw, w którym pływają karpie.
Naszym gościom udostępniamy łódkę, którą można popływać po jeziorze w świetle zachodzącego słońca, obserwując pasące się na łące konie oraz spacerujące między nimi żurawie.
Dla miłośników zwierząt jest w Uroczysku istny raj. Nad jeziorem można spotkać zimorodki, nad dużym stawem gniazdują błotniaki oraz łabędzie, niezliczone stada kaczek oraz drobnego ptactwa. Wczesnym porankiem oraz przed zmierzchem na łąkach pasą się sarenki, a nocą buchtują dziki. Największym atutem Uroczyska są jednak bobry. Zapadający zmierzch sprawia, że stają się one odważniejsze i można zaobserwować, jak pływają po stawach i jeziorze. Za dnia można podziwiać ślady ich działalności - zwalone drzewa, obgryzione gałązki, nory oraz ścieżki wydeptane na groblach. W głębi lasu na rzeczce otaczającej Uroczysko znajdziecie Państwo liczne tamy bobrowe.
Na specjalne życzenie naszych klientów zorganizujemy spływ Pisą bądź Krutynią, żeglowanie po Wielkich Jeziorach Mazurskich oraz wycieczki przyrodnicze po bliższej i dalszej okolicy, okraszone barwnymi opowieściami przyrodnika.
Do dyspozycji gości są 4 pokoje i aparatament (12 miejsc noclegowych). Na maluszki czeka łóżeczko z mięciutką, kolorową pościelą.
Zapraszamy gości indywidualnych, jak i zorganizowane grupy.
Nie akceptujemy kart płatniczych.
Obsługa także w języku: angielskim, niemieckim.
Do dyspozycji gości: ogólnodostępne łazienki i WC, dostęp do internetu, parking, kąpielisko, stawy hodowlane, przystań dla łódek, stajnia + szkółka jazdy konnej, lasy.
nazwa: Jadalnia
Liczba miejsc: 10, czynna: 6.00-23.00, tradycyjna kuchnia domowa z elementami kuchni z całego świata, indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta, urozmaicone menu śniadaniowe dla dzieci, ryby z własnych stawów hodowlanych. Serwowana żywność pochodzi z okolicznych gospodarstw ekologicznych. Możliwość wykupienia diety specjalnej (m.in. wegetariańska, bezmleczna, bezglutenowa itd.)
Copyrights© PPHiU Meteor Sp. z o.o. 1995-2012 zapytanie ofertowe Kontakt regulamin dodaj obiekt
Baza noclegowa Meteor to pensjonaty, agroturystyka, kwatery prywatne, hotele, hostele, domki, ośrodki wczasowe i wypoczynkowe, motele, SPA, pokoje gościnne oraz inne obiekty noclegowe w Polsce. Noclegi oferowane są w centrum miejscowości i ich okolicach oraz w okolicy i rejonie krain - nad morzem, w górach i jeziorem. Wyszukiwarka po krainach i jeziorach ułatwia znalezienie odpowiednich noclegów. Oferty zawierają opinie, ceny, opisy i fotografie.