Noclegi Toruń - oferta noclegu w Toruniu i okolice

Oglądasz Toruń (Toruń / toruński / kujawsko-pomorskie).
Czy chodziło Ci o:

Znaleziono ofert noclegowych Torunia: 143
 • Pokoje Gościnne Dalia
  Toruń
  ceny od 35 PLN za nocleg
  liczba opinii: 1
 • Apartamenty w Toruniu
  Toruń
  ceny od 50 PLN za nocleg
 • Apartamenty Kopernika
  Toruń
  liczba opinii: 2
 • Ewa - Kwatery Prywatne, Noclegi Dla Firm
  Toruń
  ceny od 12 PLN za nocleg
 • Angel Hostel
  Toruń
  ceny od 35 PLN za nocleg
 • Hotel Da Vinci
  Czernikowo
  ceny od 84 PLN za nocleg
 • Pływalnia z Hotelikiem
  Toruń
  ceny od 30 PLN za nocleg
 • Ośrodek Wczasowy Relax
  Osiek
 • Dom Sportowca Budowlani
  Toruń
  ceny od 35 PLN za nocleg
 • Noclegi w Centrum Brodnicy
  Brodnica
  ceny od 70 PLN za nocleg
  liczba opinii: 3
 • Pokoje Gościnne Patio
  Toruń
  ceny od 30 PLN za nocleg
 • Pensjonat Winnica
  Toruń
  ceny od 95 PLN za nocleg
 • Akademik Studencki Toruń
  Toruń
  ceny od 430 PLN za nocleg
 • Hotel & Restauracja Legenda
  Toruń
  ceny od 100 PLN za nocleg
 • Noclegi w Toruniu
  Toruń
  ceny od 30 PLN za nocleg
 • Noclegi Blisko Torunia
  Wytrębowice
  ceny od 20 PLN za nocleg
  liczba opinii: 1
 • Apartament i Pokoje Giorgina
  Toruń
  ceny od 50 PLN za nocleg
 • Pokoje na Wynajem Rogówko
  Rogówko
  ceny od 20 PLN za nocleg
 • Domki w Kamionkach
  Kamionki Małe
  ceny od 19 PLN za nocleg
 • Gospodarstwo Agroturystyczne Rancho
  Mała Nieszawka
  ceny od 80 PLN za nocleg
 • Noclegi Dla Firm Na Olsztyńskiej
  Toruń
  ceny od 20 PLN za nocleg
 • Norbit Usługi Noclegowe
  Toruń
  ceny od 25 PLN za nocleg
 • Usługi Noclegowe Norbit
  Toruń
  ceny od 25 PLN za nocleg
 • Apartamenty Paulińskie
  Toruń
  liczba opinii: 1
 • Agroturystyka Handlowy- Młyn U Lucyny
  Handlowy Młyn
  ceny od 25 PLN za nocleg
  liczba opinii: 1
 • Apartamenty z Aniołami w Tle
  Toruń
  ceny od 200 PLN za nocleg
 • Kwatery Prywatne
  Toruń
  ceny od 40 PLN za nocleg
 • Pokoje Gościnne Milano
  Toruń
  ceny od 22 PLN za nocleg
  liczba opinii: 1
 • Apartament - Wakacyjne Mieszkanie
  Toruń
  ceny od 18 PLN za nocleg
 • Kwatera Prywatna
  Toruń
  ceny od 40 PLN za nocleg
 • Gospodarstwo Agroturystyczne
  Toruń
  ceny od 35 PLN za nocleg
 • Kwatery Garbary 21
  Toruń
  ceny od 65 PLN za nocleg
 • Noclegi dla firm
  Toruń
 • Pokoje Do Wynajęcia Ul. Fałata
  Toruń
  ceny od 20 PLN za nocleg
 • Luksusowy Apartament w Toruniu
  Toruń
  ceny od 27 PLN za nocleg

[2017-03-24 07:54]

-
CH Plaza
Toruń, ul. Broniewskiego 90

29 marca odbędzie się kolejne spotkanie kobiet przedsiębiorczych pod hasłem „Z biznesem mi do twarzy”. Główną bohaterką i mentorką będzie Hanna Kurij-Kapała – właścicielka firmy Agora Nieruchomości Toruń. Sama idea tego wydarzenia powstała w 2015 r., a jego pomysłodawcą jest Joanna Cieślak-Ospalska – PR-owiec, konsultant ds. mediów, kierownik zespołów dziennikarzy i prezenterów.

Za każdym razem spotkania zrzeszają coraz więcej pań, które wymieniają się doświadczeniami z dziedziny przedsiębiorczości. Cel spotkań to zmotywowanie kobiet do odnoszenia sukcesów – prowadzenia firm, szukania inspiracji i pomysłów na własny biznes, bycia aktywnym zawodowo. Rola kobiety kiedyś sprowadzona do nieangażowania się w sprawy zawodowe już dawno przeszła do lamusa, a spotkania „Z biznesem mi do twarzy” obalają takie stereotypy i promują współpracę oraz wsparcie między kobietami.

Wstęp wolny

Parking: na posesji

www.facebook.com/events/275153069565135

Kontakt: rezerwacja miejsc - joanna@positivemind.pl

[2017-03-23 07:14]

CKK Jordanki
Toruń, al. Solidarności 1-3

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej to projekt z ponad 80-letnią historią. Z okazji swojego 75-lecia nadano mu status Opery Narodowej. Jest to teatr muzyczny, który wystawia operetki i musicale, połączone z baletem i koncertem orkiestry. W jego skład wchodzą obecnie soliści, orkiestra, chór oraz pary baletowe.

W związku z rozwojem swoich pomysłów organizuje trasę koncertową „Operetki czar” i zagości w toruńskim Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki już 28 marca. W programie tego artystycznego przedstawienia znajdą się m. in. utwory: Johanna Straussa (Baron cygański i Zemsta nietoperza – operetki), Vittorio Monti (Czardasz – balet), Giacomo Pucciniego (Cyganeria - musical) oraz Riccardo Cocciante (Dzwonnik z Notre-Dame – musical). Usłyszymy także pieśni takie jak: „Czarne brwi” (ukraińska pieśń narodowa), „Time to say goodbye” (wł. Con te partirò – Andrei Bocellego), a także „Brunetki blondynki” z repertuaru Jana Kiepury i wiele, wiele innych. Program koncertu podzielony jest na dwie części, każda z nich będzie wyjątkowym, muzycznym przedstawieniem.

Wstęp: 85-95 zł

Parking: na posesji

operetkakijowska.pl

[2017-03-22 07:12]

-
Wojewódzka Biblioteka Publiczna
Toruń, ul. Słowackiego 8

Krzesimir Dębski to kompozytor muzyki współczesnej i filmowej, skrzypek i dyrygent, autor wielu kompozycji solowych i orkiestrowych. Na swoim koncie ma m. in. współpracę z kabaretem Tey, Kazimierzem Jonkiszem czy Orkiestrą Zbigniewa Górnego.

Spotkanie w Toruniu (27 marca) będzie jednak dotyczyło nieco smutniejszej historii z życia Krzesimira i jego rodziny. Wydał on książkę pt. „Nic nie jest w porządku. Wołyń – moja rodzinna historia”, w której opisuje tragedię, jaka dotknęła przed laty jego rodzinę. Rodzice uniknęli śmierci podczas rzezi wołyńskiej – ludobójstwa Ukraińskiej Powstańczej Armii - która miała miejsce w latach 1943-44. Nacjonaliści UPA 11 lipca 1943 r. napadli na kościół we wsi Kisielin, w którym rodzice Dębskiego uczestniczyli w mszy. Później zabili jego babcię i dziadka. Krzesimir po długich latach poszukiwań odnalazł mordercę rodziny. Jego ojciec również prowadził własne śledztwo w tej sprawie. Jako że urodził się on 10 lat później, ta historia znana mu jest z opowieści, jednak można powiedzieć, że towarzyszy mu do dziś. To niezwykłe spotkanie będzie interesującą opowieścią o rodzinnej tragedii i walce o sprawiedliwość.

Wstęp wolny

Parking: na ulicy

www.facebook.com/events/613833612151774

[2017-03-21 08:33]

-
Klub Dwa Światy
Toruń, ul. Ducha Św. 10/12

Sztuczki iluzjonistów to bardzo ciekawa rozrywka, która zawsze zachwyca i szokuje widzów. W toruńskim klubie Dwa Światy, będzie okazja obejrzeć pokazy dwóch „magików”: Mantalisty 403 oraz Jester Majka. Różni ich temperament oraz sposób wykonywania tricków, nawet tych bardziej niebezpiecznych, które wykraczają poza granice umysłu człowieka.

Tematem przewodnim występu będą dwa pojęcia, wywodzące się z filozofii Zygmunta Freuda – „libido” i „destrudo”, które znaczą odpowiednio – popęd biologiczny człowieka oraz popęd śmierci (destrukcji). W tym kontekście, możemy się spodziewać różnych i ciekawych interpretacji umysłu ludzkiego, przedstawionych w magiczny sposób. Zapowiada się niezapomniana rozrywka.

Wstęp: 15 zł

Parking: na ulicy

www.facebook.com/events/1816360798618342

[2017-03-20 07:05]

CKK Jordanki
Toruń, ul. Solidarności 1-3

Kabaret Neo-Nówka rozśmiesza swoimi skeczami już od 17 lat. Obecnie w swoich szeregach ma trzech artystów kabaretowych: Michała Gawlińskiego, Radosława Bieleckiego oraz Romana Żurka (który jest założycielem formacji). Ich najnowszy pomysł na występ nosi tytuł „Kazik sam w domu” i ukazuje codzienne sytuacje i obowiązki, z jakimi mierzy się współczesny mężczyzna. To, jak sobie z tym radzi, będzie można zobaczyć już 24 marca w toruńskich Jordankach. W programie nie zabraknie więc fabuły, realizmu oraz sporej dawki śmiechu. Wszystko jak zwykle wzbogacone o kilka piosenek – stały element występów Neo-Nówki.

Wstęp: 70 - 120 zł

Parking: na posesji

https://pl-pl.facebook.com/kabaret.neonowka/

[2017-03-19 12:02]

-
CKK Jordanki
Toruń, al. Solidarności 1-3

W Toruniu odbędzie się dwudniowy festiwal muzyczny dla wszystkich fanów piosenek z lat 60. i 70. Pierwszy dzień będzie okazją do posłuchania legendarnych polskich zespołów, takich jak: Czerwone Gitary, Trubadurzy, No To Co i Skaldowie. Wszystkie te grupy charakteryzuje styl bigbitowy, z wyeksponowaną gitarą basową. Są to największe legendy polskiej muzyki z lat 60., które mają w swoim dorobku mnóstwo wyróżnień muzycznych (platynowe płyty) oraz miliony sprzedanych albumów. Po występach artystów przewidziane są rozmowy z nimi – można spodziewać się wielu anegdot i ciekawostek. Wydarzenie poprowadzi Kabaret Elita, który od lat współpracuje z Polskim Radiem.

Drugi dzień festiwalu to występy rockowych zespołów brytyjskich: The Animals & Friends oraz Wishbone Ash. Pierwszy z nich powstał w 1963 r. Znany jest między innymi z utworów pt. House of the rising sun czy I put a spell on you – wszystkie z nich utrzymane w klimacie bluesowym. Wishbone Ash to zespół z 1969 r., który cechuje nieco mocniejsze granie – określane jako hard rock. Była to pierwsza grupa, która wprowadziła równorzędne brzmienie dwóch gitar do instrumentarium swoich kompozycji. Ten dzień festiwalu poprowadzi Jan Chojnacki – dziennikarz muzyczny Polskiego Radia.

Wstęp: 60 zł - 1 dzień lub 100 zł – karnet dwudniowy

Parking: na posesji

www.festiwalwspomnien.eu

[2017-03-18 11:25]

-
Wojewódzka Biblioteka Publiczna
Toruń, ul. Jęczmienna 23

Na 5-dniowy kiermasz książek do Torunia trafi kilkaset egzemplarzy (literatura piękna - beletrystyka i książki popularnonaukowe), które będzie można zakupić po okazyjnych cenach. Organizatorzy przewidują wyprzedaż w godzinach otwarcia filii biblioteki. Książki te zostały wycofane z księgozbiorów, dlatego to dobra okazja do ich nabycia przez wszystkich miłośników literatury. Od poniedziałku do czwartku książki sprzedawane są w cenie 1-3 zł, w piątek – za 50 gr.

Wstęp wolny

Parking: na ulicy

ksiaznica.torun.pl

Kontakt: 56 621 08 69